Düşükten sonra ilk regl

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik Öncesi kategorisinde leyla_13 tarafından oluşturulan Düşükten sonra ilk regl başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 857 kez görüntülenmiş, 33 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik Öncesi
Konu Başlığı Düşükten sonra ilk regl
Konbuyu başlatan leyla_13
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan merve92m

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Rabbim sabır versin abla yorum yapmasamda konunu takip ediyorum seni. Namaz kılıyorum ya abla o yüzden bir bakiyon var bir süre yok bu sefer insanın içi huzursuz öğlen vardı şimdi yok gusul alsam yarın olcak kafam karıştı işte
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Anladim abla .iki günde iki sefer olduğu için .insan namaz için dus alsami almasami tereddütte kalıyor teşekkür ederim sağolun yinede
Lekelenme de olsa namazın olmaz canım 15 gün asarsa özürlü sayılır namazını kılabilirsin

leyla_13

Kayıtlı Üye
rank

Ekli dosyalar

• Screenshot_2023-12-22-00-39-36-533_com.google.android.googlequicksearchbox.jpg
    Screenshot_2023-12-22-00-39-36-533_com.google.android.googlequicksearchbox.jpg
    533 KB · Görüntüleme: 28

leylam19

Kayıtlı Üye
rank
İyi aksamlar arkadaşlar benim bir sorunum var .
25 Ekim'de kürtaj oldm bebegimin kalbi durmusdu 22 haftalık😥 20 günu gecik kanamam oldu sonra kesildi 7 aralikda adet oldum 13 aralikda bitti üstünden adet günüyle beraber 14 gün geçti. Dün gece pembe akıntı oldu geçti bu oglende aynısı oldu sizde adetim devammi ediyor. Yumurtlama zamanı olmadığını düşünüyorum adetin 25 günleri yumurtlama olur bende .yarın için randevu aldım kadın doğuma . yerleşme kanaması olacaginida sanmıyorum kendimi kaptırmak istemiyorum dusukden hemen sonra olması .yüzde kaç olası bilemiyorum yardimci olursanız sevinirim .tecrübeli arkadaşlar
Benim bebeyimin kalbi durmuştu 8 9 haftalıktı kürtaj oldum☹️ 10 15 gün sonra aniden kanamam çoğaldı içerde kırık kalmıştı acil tekrar kürtaja alındım ve doktorum hormonalni ilaç deniliyor burda ondan verdi onu kullandım 1 ay onu bırakınca hemen adet oldum ve 2 ci sefer adet olmadım çünki hamileydim🙈

Benim bebeyimin kalbi durmuştu 8 9 haftalıktı kürtaj oldum☹️ 10 15 gün sonra aniden kanamam çoğaldı içerde kırık kalmıştı acil tekrar kürtaja alındım ve doktorum hormonalni ilaç deniliyor burda ondan verdi onu kullandım 1 ay onu bırakınca hemen adet oldum ve 2 ci sefer adet olmadım çünki hamileydim🙈
Tarihe baktım Yalnış yazmışım canım 3 martda kürtaj oldum 7 nisanda kanamam çoğalmış tekrar kürtaj olmuşum kırık yüzünden bir hafta tedavi olmak zorunda kaldım bi sürü serum yedim. Bir kez adet oldum ve 2 ci ayda hamile kalmışım

Kuzum merhaba basın sağolsun Allah'ım sabır versin bende kürtaj olmuştum bunlar normal bendede böyleydi doktorun korunman gerektiğini soyledimi en az6 ay duşukler tekrarlıyor dediler bana
Canım banada arkadaşlar öyle dedi çok korktum doktorum bir kez Adet gördükten sonra bişey olmaz dedi çok şükür öylede oldu. Allahım arkadışımız içinde hayırlısı neyse onu versin inşallah

Son düzenleme:

leyla_13

Kayıtlı Üye
rank

Tarihe baktım Yalnış yazmışım canım 3 martda kürtaj oldum 7 nisanda kanamam çoğalmış tekrar kürtaj olmuşum kırık yüzünden bir hafta tedavi olmak zorunda kaldım bi sürü serum yedim. Bir kez adet oldum ve 2 ci ayda hamile kalmışım

Canım banada arkadaşlar öyle dedi çok korktum doktorum bir kez Adet gördükten sonra bişey olmaz dedi çok şükür öylede oldu. Allahım arkadışımız içinde hayırlısı neyse onu versin inşallah
Çok çok geçmiş olsn abla. Adına hem üzüldüm hem sevindim sonu güzel sonuçlanmış kırık neden olmuş peki içinde .onu anlamadım .mesela ben mekik çekerken kasık bölgesinde sanki kemik çit çıt ediyor .ondanmi yoksa dediğin kırık tabi seninki farklidir

leylam19

Kayıtlı Üye
rank
Çok çok geçmiş olsn abla. Adına hem üzüldüm hem sevindim sonu güzel sonuçlanmış kırık neden olmuş peki içinde .onu anlamadım .mesela ben mekik çekerken kasık bölgesinde sanki kemik çit çıt ediyor .ondanmi yoksa dediğin kırık tabi seninki farklidir
Çok teşekkür ederim canım kendini ne zaman iyi ve hazır hissedersen o zaman senin içinde Allahım hayırlısıyla nasip etsin inşallah 🤲kismet böyleymiş. yok canım benim öyle kırık deyil bebeyin parçasından bırakmışlar içerde tam almamışlar 😔oda enfeksiyon yaratmış kanamam durmuyordu mecburen bidaha kürtaj oldum kalan parçayıda aldılar. sonra bisürü serum taktılar evde bebeyim olduğu için hastanede yatamıyordum günde 2 kez hastaneye gidiyordum serumumu takıyorlardı eve dönüyordum. bu kadar erken ola bileceyini beklemiyordum olduktan sonrada herkez çok korkutdu erken olmuş buda durmaz dediler rabbime şükürler olsun öyle olmadı inşallah bundan sonrada bişey olmaz sağ salim alırım kucağıma 🤲

leyla_13

Kayıtlı Üye
rank
Çok teşekkür ederim canım kendini ne zaman iyi ve hazır hissedersen o zaman senin içinde Allahım hayırlısıyla nasip etsin inşallah 🤲kismet böyleymiş. yok canım benim öyle kırık deyil bebeyin parçasından bırakmışlar içerde tam almamışlar 😔oda enfeksiyon yaratmış kanamam durmuyordu mecburen bidaha kürtaj oldum kalan parçayıda aldılar. sonra bisürü serum taktılar evde bebeyim olduğu için hastanede yatamıyordum günde 2 kez hastaneye gidiyordum serumumu takıyorlardı eve dönüyordum. bu kadar erken ola bileceyini beklemiyordum olduktan sonrada herkez çok korkutdu erken olmuş buda durmaz dediler rabbime şükürler olsun öyle olmadı inşallah bundan sonrada bişey olmaz sağ salim alırım kucağıma 🤲
Çok geçmiş olsun abla herşeyde vardır bir hayır üzülme Rabbim hayırlısıyla diğerlerini bağışlasın sana🙂

İyi aksamlar arkadaşlar benim bir sorunum var .
25 Ekim'de kürtaj oldm bebegimin kalbi durmusdu 22 haftalık😥 20 günu gecik kanamam oldu sonra kesildi 7 aralikda adet oldum 13 aralikda bitti üstünden adet günüyle beraber 14 gün geçti. Dün gece pembe akıntı oldu geçti bu oglende aynısı oldu sizde adetim devammi ediyor. Yumurtlama zamanı olmadığını düşünüyorum adetin 25 günleri yumurtlama olur bende .yarın için randevu aldım kadın doğuma . yerleşme kanaması olacaginida sanmıyorum kendimi kaptırmak istemiyorum dusukden hemen sonra olması .yüzde kaç olası bilemiyorum yardimci olursanız sevinirim .tecrübeli arkadaşlar
Cnm basın sağolsun Rabbim sabır versin, kimseye de yaşatmasın zor bı durum. Benim konuda bir bilgim yok ama kuzenim bı kere düşük yapmıştı, tâbi doktor ona ne demiş ne denemiş düşükten sonra bilmiyorum ama düşük yaptıktan 3 ay sonra tekrar hamile olduğunu duydum. Hatta şaşırdım dedim saha yeni düşük yaptı nasıl hamile kaldı dediler düşükten sonra hamile kalma olasılığı yüksek olurmuş. Şimdi seni yanlış bilgilendirmek istemem kesinlikle ama o Zaman böyle duymuştum

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar