Düşükten sonra ilk regl

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik Öncesi kategorisinde leyla_13 tarafından oluşturulan Düşükten sonra ilk regl başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 858 kez görüntülenmiş, 33 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik Öncesi
Konu Başlığı Düşükten sonra ilk regl
Konbuyu başlatan leyla_13
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan merve92m

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Evet dediğin Gibi dusukden sonra hamile kalmak yüksek mis bende duydm 😃 bazıları dusukden sonra çabuk hamile kalıyor
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Amin Allah razı olsun abla

Bendede troid. Varya tekrarlamq şansı yüksek ama geçen baktirdm şükür düzene girdi zor bir durum ya Allah razı olsun . Rabbim sanada sabır versin. Allah im seninde kucağını doldursun 😥🤲

isimlerimiz aynı 😃😃😃
Anladım canım geçmiş olsun , tiroidi takip et dikkat edersen büyümez değerleri düzelir annemde de var ordan biliyorum,bol bol dereotu ye canım büyümesini engelliyor,
İnşaallah hakkında hayırlısı neyse o olsun canım rabbim hayırlı bir evlat nasip etsin
inşallah 🤲

merve92m

Kayıtlı Üye
rank
Düşük yaptıktan sonra rahimin kasılması için ilac veriyor genelde bana onu vermişti neyse onu içtikten sonra kanamam başladı onu içmeden önce yoktu bi ilk hafta olmadi bu arada bende kurtaj olmuştum ilk haftalarda oturarak banyo yasak ilişki yasak bi de bi ay bebek yasak dedi kanamam 20 gün filan sürdü sonra bitti sonraki adet 40 gunu geçince oldu bende süreç böyleydi

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar