Eekeklerin nankörlüğü

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Canan_ tarafından oluşturulan Eekeklerin nankörlüğü başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,769 kez görüntülenmiş, 35 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Eekeklerin nankörlüğü
Konbuyu başlatan Canan_
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asel minanin annesi

Belinayin❤️ Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar bu kocalara neden insan ne yaparsa yapsın yaranamıyor evin bütün işlerimi yapıyorum inek koyun bakıyorum kızım 13 oğlum 9 küçüğüm daha 8 aylık onlarla uğraşıyorum kendisi daha saat 9 da uyurken ben 1 lere kadar çocukla oturup onunla BIRLIKTE 5 te uyanıyorum sabah biraz söylendim diye bana nankörsün dedi bunun sebebide sabah işe gitmedin once kalkįp gübre atması ben haksızmıyım anlamadım susup herşeyi yapınca çok iyisin biraz söylenince nankör .
Bizde de var keçiler ben 1 buçuk senelik gelinim daha kaynana kayın baba yan yana oturyoruz ben geçen sene kacdigim günden 5 gün sonra zeytin toplamaya gitdim sabahları keçilere bakıyordum bakıyorum nankörlük yapıyorlar bıraktım 5 6 ay yaptım dahada yapmıyorum evden bile çıkmıyorum madem yaranamiyorsun en iyisi öyle yapmak ben bıraktım ztn 5 ay oluyo bebeğimi kaybetdim karnımdayken kalbi durdu şimdi hamileyim artık hiç bişey yapmıyorum yaptırmıyor da ev temizliğimi yapıyorum yemeğimi baskada hiç bişey yapıp kötü gorunucegine yapmadan kötü görsünler canm sen boş ver benn diyyorum ben yokken nasıl baktiysaniz yinede öyle bakın kendinize güvenmiyorsanız beslemeyin dedi geçtim artık ağzını açıp bişey soylemiyo canm

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
Kızlar bu kocalara neden insan ne yaparsa yapsın yaranamıyor evin bütün işlerimi yapıyorum inek koyun bakıyorum kızım 13 oğlum 9 küçüğüm daha 8 aylık onlarla uğraşıyorum kendisi daha saat 9 da uyurken ben 1 lere kadar çocukla oturup onunla BIRLIKTE 5 te uyanıyorum sabah biraz söylendim diye bana nankörsün dedi bunun sebebide sabah işe gitmedin once kalkįp gübre atması ben haksızmıyım anlamadım susup herşeyi yapınca çok iyisin biraz söylenince nankör .
Ya huylari öyle ne etsen yarimiyo o yuzden boş ver

Zeynep41

Kayıtlı Üye
rank
Ayyy bi an benimki gözümün önünde canlandı cinnet sebebi. Yalnız değilsin bu konuda emin ol. Benimkide herşeye karışır şunu şöyle koy bunu böyle yap yok o yemek öyle olmaz böyle olur bunlar çürür şöyle koy sebze meyve alır kendi dizmeye çalışır delirtiyor insanı
Benimde öyle vallq dün mantı kapattırdım eşime bitene kadar söylendi yok bunlar kapanmıyor elime yapışıyor az unlamışsın normalde tartışacak bişey yoktur ama o herşeye karıştığı için tartışıyoruz 2 senedir bakalım ne zaman düzelecek😏

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Benimde öyle vallq dün mantı kapattırdım eşime bitene kadar söylendi yok bunlar kapanmıyor elime yapışıyor az unlamışsın normalde tartışacak bişey yoktur ama o herşeye karıştığı için tartışıyoruz 2 senedir bakalım ne zaman düzelecek😏
Sende bizdensin demek Allah yardımcın olsun seninde kuzum bizde 3. Seneye giricez düzelmiyor maalesef. Bazen diyorum kimi kınadımda sen çıktın karşıma sana sabrede sabrede cennetlik olacam diye adamın umrunda değil 😂

Zeynep41

Kayıtlı Üye
rank
Sende bizdensin demek Allah yardımcın olsun seninde kuzum bizde 3. Seneye giricez düzelmiyor maalesef. Bazen diyorum kimi kınadımda sen çıktın karşıma sana sabrede sabrede cennetlik olacam diye adamın umrunda değil 😂
Hahaha valla hiç aklıma gelmezdi böyle birine denk geleceğim😂😂 ama kader işte Allah sabır versin bizlere🤦‍♀️

Helin in annesi

Kayıtlı Üye
rank
Hayatım hiç yapmiyacaksin aslında o zaman değerli olursun bu devirde yaranilmaz bak benim eşim Diyarbakır li Silvan'da çiftlik leri var hayvanları üzüm bağları banahep derki sen oraya gitmezsin söylesin böylesin dedi biliyorum eşimi hayatta gitmez dedim yok gidelim ben şalvar giyerim giderim ineklere sen bakarsın diğerlerinde sana yardım ederim biliyorum ya gitmez boşver ya biz orada yapamayız yazları görürüm seni demeye başladı yapma erkeklere yaranilmaz yapma hiç bırak sen çocuklarınla kendinle ilgilen o işleri o yapsin

Asel minanin annesi

Kayıtlı Üye
rank
S
Basta aklın neredeydi ki senin kendini ezdirmeyeceksin ezersen hep eserler kiymetin olmaz eşek gibi kullanacaklar sizi benim eşim yeri geldi mi yemek bulaşık makine elbise katlar çok şükür benim eşim bana yardımı oluyor siz onu parmağınızla oynatacaksiniz

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar