Eekeklerin nankörlüğü

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Canan_ tarafından oluşturulan Eekeklerin nankörlüğü başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,767 kez görüntülenmiş, 35 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Eekeklerin nankörlüğü
Konbuyu başlatan Canan_
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asel minanin annesi

birprensannesi

Kayıtlı Üye
rank
S

Basta aklın neredeydi ki senin kendini ezdirmeyeceksin ezersen hep eserler kiymetin olmaz eşek gibi kullanacaklar sizi benim eşim yeri geldi mi yemek bulaşık makine elbise katlar çok şükür benim eşim bana yardımı oluyor siz onu parmağınızla oynatacaksiniz
Herkesin kocası aynı değil. Başta ile alakalı değil yetişme tarzı çok mühim. Suyunu bile anası vermiş karısına yardım eder mi ETMEZ. O yüzden bu parmakta oynatma lafları filan bana çok BOŞ geliyor.

S♥️E💙

Kayıtlı Üye
rank
Benimkide gelir sabah hadi aşkım çayı koydum der giderim ki çaydanlığın altına su koymuş 😂😂😂
Aynı esımm
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kadının dedıgı isleri yapıyorsa ne guzel valla hele mutfakta yemege yardım ediyorsa senin isin varken cocuklara bakıyorsa basının ustunde tası benim esim de cok yardım eder cocuklara bakar yemek yaparken bırsey yapsa bile mutfakta yanımda durur ama temizlige geldi mi ev temiz ya niye temizliyon der ona karısır 😂😂😂

Tuğçem

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar bu kocalara neden insan ne yaparsa yapsın yaranamıyor evin bütün işlerimi yapıyorum inek koyun bakıyorum kızım 13 oğlum 9 küçüğüm daha 8 aylık onlarla uğraşıyorum kendisi daha saat 9 da uyurken ben 1 lere kadar çocukla oturup onunla BIRLIKTE 5 te uyanıyorum sabah biraz söylendim diye bana nankörsün dedi bunun sebebide sabah işe gitmedin once kalkįp gübre atması ben haksızmıyım anlamadım susup herşeyi yapınca çok iyisin biraz söylenince nankör .
Olur böyle şeyler arada takma cnm Allah yardımcın olsun.

Asel minanin annesi

Kayıtlı Üye
rank
Herkesin kocası aynı değil. Başta ile alakalı değil yetişme tarzı çok mühim. Suyunu bile anası vermiş karısına yardım eder mi ETMEZ. O yüzden bu parmakta oynatma lafları filan bana çok BOŞ geliyor.
Walla beninki biz evlenince ben bir bardak yikamam diyordu ama şuan yıkıyor

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar