Eekeklerin nankörlüğü

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Canan_ tarafından oluşturulan Eekeklerin nankörlüğü başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,745 kez görüntülenmiş, 35 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Eekeklerin nankörlüğü
Konbuyu başlatan Canan_
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asel minanin annesi

Canan_

Kayıtlı Üye
rank
Keşke seni uyandırmasa ben çocuksuz olduğum halde eşim kahvaltısını yapar gider işe ama bende 7bucukta falan kalkarfım genelde çok uyuyup miskin ev hanımı olmamı istemez şimdi zaten ikimizde çalışıyoruz
Canım zaten evde kahvatı yapmıyor ben çocukları okula hazırlayabilmek için hayvanlara bakmaya erken kalkıyorum.

Evinn

Kayıtlı Üye
rank
Ya yardım etmiyor ki kendince öyle ama bana daha çok iş çıkarıyor dolabı boşaltıp silmeden yenilerini üstüne atıyor yemek yapmaya çalışıyor mutfak havada uçuyor gözünü seveyim bana böyle yardım etmesin istemiyorum ben yaparım 😅😅
Kız sende göster ki Senin gibi yapsın keşke benim ki yardım etsede öyle yapsa kendine bi bardak su getirmekte aciz😊
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kızlar bu kocalara neden insan ne yaparsa yapsın yaranamıyor evin bütün işlerimi yapıyorum inek koyun bakıyorum kızım 13 oğlum 9 küçüğüm daha 8 aylık onlarla uğraşıyorum kendisi daha saat 9 da uyurken ben 1 lere kadar çocukla oturup onunla BIRLIKTE 5 te uyanıyorum sabah biraz söylendim diye bana nankörsün dedi bunun sebebide sabah işe gitmedin once kalkįp gübre atması ben haksızmıyım anlamadım susup herşeyi yapınca çok iyisin biraz söylenince nankör .
Allah sabır güç kuvvet versin zor senin için ne kadar yapsan az gelir kocalara köyde misin canım sen

Canan_

Kayıtlı Üye
rank
Kız sende göster ki Senin gibi yapsın keşke benim ki yardım etsede öyle yapsa kendine bi bardak su getirmekte aciz😊

Allah sabır güç kuvvet versin zor senin için ne kadar yapsan az gelir kocalara köyde misin canım sen
Evet canım köyde oturuyorum

Alparslan💙

Kayıtlı Üye
rank

Uyarılmasını hiç sevmez beyefendi kendi bildiğini okur müdahale edince sana yaranılmaz diyor 🤭

Kız bırak yardım etsin ya vlla hasret kladim eşimin elini biseye atmasına eşim çok çok duusncesiz bnm hiç yardım etmez bna covid geçirdim 6 ylikken ölüp dirliyordum ağrıdan bı bardak su getirmedi bna o ağrıya ragmen kalkıp yemek hazirliyrdum kızım acikiyordu babsina yolluyrdum duymamazliktan gliyrdu sırf kızım iicn kalkıp herşeyi yapiyrdm. Yardımcı olmak istdgnde bırak yapsın
Ya benim babamda böyle onada sinir olurdum her işini kendi yapmak ister annem sinir olurdu bizde onlar gibi olduk ama babam dağıttığını toplar benimki toplamıyor diye sinir oluyorum

Kız bırak adam yapsın benimki yeri gelir yerde siler dolap da siler yemek de yapar bırak uğraşsın işte adam hem erkekler gerçekten temizliği düzeni çoğu kadından daha dikkatli yapıyor yalan yok 😅😅
Yok valla benimkş öyle değil daha çok karıştırıyor evin mikseri 😅😅

Ayyy bi an benimki gözümün önünde canlandı cinnet sebebi. Yalnız değilsin bu konuda emin ol. Benimkide herşeye karışır şunu şöyle koy bunu böyle yap yok o yemek öyle olmaz böyle olur bunlar çürür şöyle koy sebze meyve alır kendi dizmeye çalışır delirtiyor insanı
Aynen öyle kader ortağım sen anlarsın beni 😅😅😅😅

Durunun annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar bu kocalara neden insan ne yaparsa yapsın yaranamıyor evin bütün işlerimi yapıyorum inek koyun bakıyorum kızım 13 oğlum 9 küçüğüm daha 8 aylık onlarla uğraşıyorum kendisi daha saat 9 da uyurken ben 1 lere kadar çocukla oturup onunla BIRLIKTE 5 te uyanıyorum sabah biraz söylendim diye bana nankörsün dedi bunun sebebide sabah işe gitmedin once kalkįp gübre atması ben haksızmıyım anlamadım susup herşeyi yapınca çok iyisin biraz söylenince nankör .
Erkeklirin hepsi öyle kafaya takma

Uyarılmasını hiç sevmez beyefendi kendi bildiğini okur müdahale edince sana yaranılmaz diyor 🤭

Ya benim babamda böyle onada sinir olurdum her işini kendi yapmak ister annem sinir olurdu bizde onlar gibi olduk ama babam dağıttığını toplar benimki toplamıyor diye sinir oluyorum

Aynan

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank

Anlamammıı Allah yardımcımız olsun dışarıdan böyle olmaları çok güzel görünüyor ama birde yaşayanlara sor işte. Bu arada evin mikseri lafını çok beğendim bundan sonra bende kullanacam 😂😂😂😂

Alparslan💙

Kayıtlı Üye
rank
Anlamammıı Allah yardımcımız olsun dışarıdan böyle olmaları çok güzel görünüyor ama birde yaşayanlara sor işte. Bu arada evin mikseri lafını çok beğendim bundan sonra bende kullanacam 😂😂😂😂
😅😅😅😅 Adama mikser diye diye mikserim bozuldu almıyorum dedi alma zaten sen varsın dedim ertesi gün aldı geldi bana birdaha öyle dersen buda bozulur bak diyor 😅😅😅😅😅

Nisa16

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar ben hamileyken düşük riski vardı kalkmıyorum benimkide Bi mutfağa girerdi bulasiklari yıkardı saatlerce mutfaktan çıkmazdı bazen arada temizliği e yardım eder mesela geçen tuvaleti oyikadi pırıl pırıl etti ama o benim tuvalet yikamadi beyenmiyor ben çocuk olduğu için önün gibi saatlerce tuvalet temizlemeye duramam bazen bulaşık yikiyom kız koymuyorki ocağı bile silemiyom oda benim temizliği beyenmiyor ama çocuğa bakdi yiyorum temizlik yapicam dip kıyı kosediyiyorum cocuga da bakmiyor

Seydaysr

Kayıtlı Üye
rank
Ayyyy geneli öyle boşver sabah bende tartıştım sebze meyve alışverişi yapıp geldi tutturmuş ben yerleştiririm aldıklarımı ya bir dur arkadaş dolabı Bi boşaltıp silmem lazım sana mı kaldı ben yaparım benim işim o dedim ayy delirdi böyle sana iyilik yaramıyor yardım etmek istiyorum izin vermiyorsun burası benimde evim hiçbirşeye karışmamı istemiyorsun bağırdı işe gitti manyak ya evi silip süpür desem yapacak hiç hoşlandığım şeyler değil erkeklerin böyle şeylere müdahale etmesi 🙄
Ayy ne dertler var ya Allah yardımcın olsun canım Allah'tan bizim kocaların öyle dolap yerleştirme ev süpürme gibi bir derdi yok napardik öyle olsa.

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar