"Egzama"

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebeğim Büyürken kategorisinde Alyaa🌷🌷 tarafından oluşturulan \"Egzama\" başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 827 kez görüntülenmiş, 33 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebeğim Büyürken
Konu Başlığı \"Egzama\"
Konbuyu başlatan Alyaa🌷🌷
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Alyaa🌷🌷

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Öncelikle geçmiş olsun canım instegrama gir orda dilan Polat var cnm tanınmış bir kişi güzellik merkezi vesaire herşeyi var maderise diye bir ürünü var trendyol dan da alabilir sin bu kadının durumlarına bak zaten paylaşımlarında görürsün her derde deva mükemmel bir ürün cnm bak nasıl geçiyor gör ozaman önce bana tavsiye ettiğim için dua edeceksin sonra dilan polata 🙏
Biliyorum canım Dilan polati evet ürünleri çok güzel temizlik ürünü almıştım leke çıkarıcısini almıştım baya iyiydi bunu da denerim ama doktor bı iki seneyi bulabilir dedi iyileşmesi🥺
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Deterjanı mesela ben sabun tozu kullanırdım alerji olmasın diye
Bende kullanıyorum canım zeytinyağlı hemde

Son düzenleme:
B

Beytaself

Guest
Merhaba kızlar yaklaşık bi ay önce post açmıştım oğlumun yüzündeki yara için ne yapabilirim diye sonrasında doktora götürdüm egzama dedi krem verdi üç gün kullan geçer dedi kullandım geçti ama yine çıktı bu sefer de boğazında çıktı kalçasında çıktı ve sürekli kaşınıyor çok kötü ya uykuya dalamiyo uzun süre çünkü çok kaşınıyor ve sulanıyor 🥺 bı yıla kadar böyle olacak diyenler var aylık bu her ay tekrar edecek diyenler var🤔tekrar doktora mi götürsem yada bı öneriniz var mı yardımcı olur musunuz 🤔
Canım benim Bebeğim dede aynı sorun var atopik egzama dedi doktor kortizonlu krem verdi birde pharmaceris-A şampuan,bioderma atoderm ultra krem önerdi kullandım geçti ama sürekli yoğun bir şekilde nemlendirmen gerekiyor aksi takdirde tekrarlıyor maalesef

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Canım İnan sana uzun uzun yazmak isterdim ama nasıl anlatsam Şu an herkes hayat Hatta Dünya bile 80 milyon insan bile bütün her şeyini hayatını attığı adımı bile sosyal medyada paylaşıyor Bu ben bile olsam
Aynen öyle canım katılıyorum kesinlikle 🥰 depremzedeler e kim ne yardım yaptıysa paylasmadi mi 🙄artık kimsenin yaptığı iyilik gizli kalmiyo malesef böyle bı hâl aldık yaptığımız ge
Canım benim Bebeğim dede aynı sorun var atopik egzama dedi doktor kortizonlu krem verdi birde pharmaceris-A şampuan,bioderma atoderm ultra krem önerdi kullandım geçti ama sürekli yoğun bir şekilde nemlendirmen gerekiyor aksi takdirde tekrarlıyor maalesef
Evet atopik dermatik diye bı egzama çeşidi dedi canım nemlendiriyorum da aslında ama 🤔

Tüm sayfalar yüklendi.