Ek gdaya geçiş

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Canan_ tarafından oluşturulan Ek gdaya geçiş başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,030 kez görüntülenmiş, 26 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Ek gdaya geçiş
Konbuyu başlatan Canan_
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan S♥️E💙

S♥️E💙

Kayıtlı Üye
rank
Yogurt verebilirsin canım evde yapılmış ama sebze purelılerı yumurtanın sarısı sadece alerjısı yoksa lor peynir yapıp verebilirsin sebze corbaları meyveli muhallebıler

Begüm😊

Kayıtlı Üye
rank
Yoğurt labne yumurta sarısı sebze çorbaları tarhana muz armut şeftali erik ben artık 8 aylık oldu onun için özel yaptıklarımı yemiyor bizim yemeklerden veriyorum canım
Ayy aynı asla mama yemiyor çocuk oturucak bizimle yemek yiyecej bir kere kahvaştıda muhallebi yediremedim. İstiyor ki zeytini peyniri vereyim ağzına çiğnesin😂😂

S♥️E💙

Kayıtlı Üye
rank
Benim oglanda duruyor duruyor biz yemek yerken aglıyor bana da versinler diye agzına goturuyum ne yapacak diye yemeye calısıyor 😄😄

Alparslan💙

Kayıtlı Üye
rank
Ayy aynı asla mama yemiyor çocuk oturucak bizimle yemek yiyecej bir kere kahvaştıda muhallebi yediremedim. İstiyor ki zeytini peyniri vereyim ağzına çiğnesin😂😂
Kahvaltıda sucuklu yumurta için ağlıyor veriyorum bende kuzum yoksa rahatlık vermiyor acı ekşi tatlı demiyor yiyor herşeyi özel hiçbirşey yapmıyorum valla kuzum ne yalan söyleyim ilk zamanlar çok çabalıyordum ama yapıp çöpe dökmektense kendimize yaptıklarımızı yiyor en azından 😂😂😂
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Benim oglanda duruyor duruyor biz yemek yerken aglıyor bana da versinler diye agzına goturuyum ne yapacak diye yemeye calısıyor 😄😄
Yemek masasından karnımı doyurarak kalktığım olmamıştır fırsat vermiyor ağzıma iki lokma atayım bazen ben Alparslana eşimde bana yediriyor ancak öyle baş ediyoruz yoksa ağlıyor buda 😂😂😂😂😂

S♥️E💙

Kayıtlı Üye
rank
Kahvaltıda sucuklu yumurta için ağlıyor veriyorum bende kuzum yoksa rahatlık vermiyor acı ekşi tatlı demiyor yiyor herşeyi özel hiçbirşey yapmıyorum valla kuzum ne yalan söyleyim ilk zamanlar çok çabalıyordum ama yapıp çöpe dökmektense kendimize yaptıklarımızı yiyor en azından 😂😂😂
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Yemek masasından karnımı doyurarak kalktığım olmamıştır fırsat vermiyor ağzıma iki lokma atayım bazen ben Alparslana eşimde bana yediriyor ancak öyle baş ediyoruz yoksa ağlıyor buda 😂😂😂😂😂
Yesın tek canımda oyle yesın bizim daha 1 bucuk ayımız var ek gıdaya sımdıden istiyor esımde yedir ne olacak agladıgı na bak yazık diyor 😂😄😄

Tüm sayfalar yüklendi.