Ek gdaya geçiş

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Canan_ tarafından oluşturulan Ek gdaya geçiş başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,080 kez görüntülenmiş, 26 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Ek gdaya geçiş
Konbuyu başlatan Canan_
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan S♥️E💙

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Yemek de yerse ver canım tattır benim oğlanda yaptığım çorba meyve püresi hariç oturup bizimle döneri emcüklerdi dolmalar sarmalar yerdi bende bir kaç hafta sonunda direk akşam yemeği menüsüne oturttum 🖐🤣

Alparslan💙

Kayıtlı Üye
rank
1 yasına kadar acılmazsa ameliyat yapıyorlar galiba canım tam bilmiyom da acılır ınsallah hayırlı haberlerini bekliyorum
Aynen kuzum 8. Ayda geldiğinde açılmamışsa operasyon için gün vereceğim demişti Dr ama en son gittiğimde ilerleme var masajı güzel yapmışsın dedi inşaAllah geçmiştir bilmiyorum ki ya birkaç gündür yine çapaklanmaya başladı

S♥️E💙

Kayıtlı Üye
rank
Yemek de yerse ver canım tattır benim oğlanda yaptığım çorba meyve püresi hariç oturup bizimle döneri emcüklerdi dolmalar sarmalar yerdi bende bir kaç hafta sonunda direk akşam yemeği menüsüne oturttum 🖐🤣

Aynen kuzum 8. Ayda geldiğinde açılmamışsa operasyon için gün vereceğim demişti Dr ama en son gittiğimde ilerleme var masajı güzel yapmışsın dedi inşaAllah geçmiştir bilmiyorum ki ya birkaç gündür yine çapaklanmaya başladı
Acıldıgı İcin capaklanıyordur belkide canım
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bende soracaktım kızım 5,5 aylık yoğurtla başladım 2 gündür küçük bi kase hepsini yiyor başka ne verebilirim kızlar
Sebze havuc patates kabak bunlardan pure yapıp verebilirsin canım elma armut purelerı

Alparslan💙

Kayıtlı Üye
rank

Sebze havuc patates kabak bunlardan pure yapıp verebilirsin canım elma armut purelerı
Yok kuzum açılınca çapaklanma olmazmış damar tıkanık olduğu için çapaklanma oluyormuş eskisi gibi değil ama kirpikleri yapışıyordu yeşil oluyordu çabapı şimdi birkaç gündür Beyaz beyaz oluyor

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank

Kaşığa alışmadı daha bu zamana kadar hep meme biberon verdim kaşığıda yalıyor 😊

Alparslan💙

Kayıtlı Üye
rank
Bende soracaktım kızım 5,5 aylık yoğurtla başladım 2 gündür küçük bi kase hepsini yiyor başka ne verebilirim kızlar
3 gün kuralı uygulayın çay kaşığıyla hergün verin alerjisi olup olmadığına bakın diyor drlar ben yapmadım ama yoğurtla meyve karıştırabilsin canım sebzelerden püre yapabilirsin 🤦‍♀️

Kaşığa alışmadı daha bu zamana kadar hep meme biberon verdim kaşığıda yalıyor 😊
Emziriyorsan biberon verme suyunu bile kaşıkla ver canım alışırsa yemez

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
3 gün kuralı uygulayın çay kaşığıyla hergün verin alerjisi olup olmadığına bakın diyor drlar ben yapmadım ama yoğurtla meyve karıştırabilsin canım sebzelerden püre yapabilirsin 🤦‍♀️

Emziriyorsan biberon verme suyunu bile kaşıkla ver canım alışırsa yemez
Sütüm yetmiyorlar diyr mama veriyorum bi kere kaşıkla vermeye çalıştım kıyameti kopardı az Geliyor diye Meyve ne ile başlayayım bilemedin

Tüm sayfalar yüklendi.