Ek gdaya geçiş

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Canan_ tarafından oluşturulan Ek gdaya geçiş başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,078 kez görüntülenmiş, 26 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Ek gdaya geçiş
Konbuyu başlatan Canan_
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan S♥️E💙

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank

Canan_

Kayıtlı Üye
rank
Yogurt verebilirsin canım evde yapılmış ama sebze purelılerı yumurtanın sarısı sadece alerjısı yoksa lor peynir yapıp verebilirsin sebze corbaları meyveli muhallebıler
Yumurtanın sarısını nasıl veriyorsunuz
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Elmayla basla canım bi kac gun ver sonra elma armut sonra muz olarak sonra seftalı elma mevsimi degil ama hazır mamalar dan verebilirsin mevsimi olmayanları 3 gun kuralına gore ver alerjısı olabılır
Cevap veren herkeze teşekkür ederim ufaklık yüzünden telefonu bu sabah alıyorum elime

Elmayla basla canım bi kac gun ver sonra elma armut sonra muz olarak sonra seftalı elma mevsimi degil ama hazır mamalar dan verebilirsin mevsimi olmayanları 3 gun kuralına gore ver alerjısı olabılır
Cevap veren herkeze teşekkür ederim ufaklık yüzünden telefonu bu sabah alıyorum elime

4 Adam 1 Madam (sinem)❤

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar oğlum 10 gun sonra 7. Ayına giricek ek gdaya geçiyoruz artık meyve püresi yapıyorum ama başka neler verebilirim
Cnn ben her sabah yoğurt mayaliyordum fincana .corbalara başlamıştım bide sebze puresi yapardım

Kızlar oğlum 10 gun sonra 7. Ayına giricek ek gdaya geçiyoruz artık meyve püresi yapıyorum ama başka neler verebilirim
Sabahları yumurtanın sarisina bebe biskuvisi ezip onu yediriyordum az az herşeyden verebilirsin canim

S♥️E💙

Kayıtlı Üye
rank
Yumurtayı haslayıp sadece ıcınden sarısını veriyorsun cok az obur gun biraz daha obur gun yarısı kadar sonra bi tam sarısını canım

Tüm sayfalar yüklendi.