Sorum var Ek gıda

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Okyanusgülü tarafından oluşturulan Ek gıda başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,393 kez görüntülenmiş, 23 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Ek gıda
Konbuyu başlatan Okyanusgülü
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Slm güzel arkadaşlarim bugün kontrolümüz vardı dokdorumuz ufakdan biselerin tadına bakdirabilirsn dedide tecrübeli anneler bana bilgi verebilirmi neyle basliyayim üç dene üç sonra başka bişey dene dedi alerjisi varmı diye
Yusuf nasıl csnim.. aynen bende ilk başlarda alerjisi var mı diye günde bir kez bir tatlı kaşığı vermiştim o gün sıkıntı yoksa devam etmiştim 1 gün sonra şükür suwn 6 aylık olmasına 10 gün var her şeyi yiyor 🤭🤭

Okyanusgülü

Kayıtlı Üye
rank
Yusuf nasıl csnim.. aynen bende ilk başlarda alerjisi var mı diye günde bir kez bir tatlı kaşığı vermiştim o gün sıkıntı yoksa devam etmiştim 1 gün sonra şükür suwn 6 aylık olmasına 10 gün var her şeyi yiyor 🤭🤭
Huzursuz biraz teyzesi rota virüs aşısının ikinci dozu vardı ateş simdilik yok ama huzursuz olacağa benziyo

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Slm güzel arkadaşlarim bugün kontrolümüz vardı dokdorumuz ufakdan biselerin tadına bakdirabilirsn dedide tecrübeli anneler bana bilgi verebilirmi neyle basliyayim üç dene üç sonra başka bişey dene dedi alerjisi varmı diye
Maşallah kuzuya büyümüş 🧿 canım ilk evde kendi yaptığın yoğurtla başla sonrasında mevsime göre sebze pürelini denersin. Nefis yemek tarifleri uygulamasında her aya göre tarif var ordan yardım alabilirsin. En önemlisi meyve türü tatlı şeyleri en son dene ilk tatlıya alışırsa sebzeleri yemek istemez

Okyanusgülü

Kayıtlı Üye
rank
Maşallah kuzuya büyümüş 🧿 canım ilk evde kendi yaptığın yoğurtla başla sonrasında mevsime göre sebze pürelini denersin. Nefis yemek tarifleri uygulamasında her aya göre tarif var ordan yardım alabilirsin. En önemlisi meyve türü tatlı şeyleri en son dene ilk tatlıya alışırsa sebzeleri yemek istemez
Sağol kuzum büyüdü sorma hemen beş ay oldu bı bakmisim bir yaşında olms bile evet inşallah sebzeyi yer babasına çekmez geçen yoğurt vermişdm azcik ekşi geldi ama sonra alisdi tatlı mayayla mayalamsdm ama durdukca ekşimiş😊🤗
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

İnşallah olmaz kuzum ya.
İnsalalh aysenurcum ishalide var yapabilir demisdi zaten dokdorumuz

İnşallah olmaz kuzum ya.

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Sağol kuzum büyüdü sorma hemen beş ay oldu bı bakmisim bir yaşında olms bile evet inşallah sebzeyi yer babasına çekmez geçen yoğurt vermişdm azcik ekşi geldi ama sonra alisdi tatlı mayayla mayalamsdm ama durdukca ekşimiş😊🤗

Çok çabuk büyüyorlar anlayamıyorsun valla 🥰 yoğurt ekşi yoğurt kabız yapıyor canım aklında olsun sevmesi de önemli. Şifa olsun kuzuya 🙏❤️

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank

Anladım kuzum Yusuf Alp yerime öp 😍😍

Canım çorba vs yapabilirsin ben pirinç unu , cici bebe veriyorum çok şükür severek yiyor

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar