Sorum var Ek gıda

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Okyanusgülü tarafından oluşturulan Ek gıda başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,405 kez görüntülenmiş, 23 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Ek gıda
Konbuyu başlatan Okyanusgülü
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi
Cici bebeyi nasıl veriyorsun kuzum
Aşkım ben sütle yapmıyorum süt daha erken olduğu için su ile karıştırıyorum çok seviyor
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Aşkım ben sütle yapmıyorum süt daha erken olduğu için su ile karıştırıyorum çok seviyor
Yarı su yarı sütte olur bazen de öyle yapıyorum ama genel olarak su kullanıyorum içine muz atıyorum eziyorum o kadar seviyor ki

Cici bebeği nasıl veriyorsun canim
Su ile karıştırarak muhallebi gibi yapıyorum canım içine bazen çok değil muz atıp veriyorum çok seviyor

❤ 3 çocuklu 1 Anne ⚘

Kayıtlı Üye
rank
Slm güzel arkadaşlarim bugün kontrolümüz vardı dokdorumuz ufakdan biselerin tadına bakdirabilirsn dedide tecrübeli anneler bana bilgi verebilirmi neyle basliyayim üç dene üç sonra başka bişey dene dedi alerjisi varmı diye
Yoğurt patates havuç püresi elma püresi bazıları sebze ile başlıyor bazılar meyve püreleri ile cam rende kullanabilirsin ben sebze ile başladım verdiğin ürün sonrası ağız etrafında hemen kızarıklık görülürse alerjisi var demek oluyor

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank

Yarı su yarı sütte olur bazen de öyle yapıyorum ama genel olarak su kullanıyorum içine muz atıyorum eziyorum o kadar seviyor ki

Su ile karıştırarak muhallebi gibi yapıyorum canım içine bazen çok değil muz atıp veriyorum çok seviyor
Peki kendi sütümü sağip onunla yapsam nasıl olur 🤔

Ne kadar suya ne kadqr cici bebe peki çok sordum kusura bakma 🤭🤭

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
Slm güzel arkadaşlarim bugün kontrolümüz vardı dokdorumuz ufakdan biselerin tadına bakdirabilirsn dedide tecrübeli anneler bana bilgi verebilirmi neyle basliyayim üç dene üç sonra başka bişey dene dedi alerjisi varmı diye
Canim ek qida proqramlari var bebegleriun ayna gore hasirla az ver eger alarjiya yapaarsa verme

Peki kendi sütümü sağip onunla yapsam nasıl olur 🤔

Ne kadar suya ne kadqr cici bebe peki çok sordum kusura bakma 🤭🤭
Aşk olsun canım göz kararı yapıyorum ben çok sulu yapma 5 tane cici bebeye yavaş yavaş ekle anlarsın zaten kendi sütünle olur mu bilmiyorum kuzum

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar