Sorum var Ek gıda

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Okyanusgülü tarafından oluşturulan Ek gıda başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 522 kez görüntülenmiş, 27 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Ek gıda
Konbuyu başlatan Okyanusgülü
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Slm guzel arkadaşlarım bugün oğluma cicibebe vermeyi düşünüyorum geçen arkadasda denedik oda kızına verirken hoşuna gitti bı deneyeym dedim siz nasıl vermişsiniz cicibebeyi suyla muhallebi gibimi yapılıyordu burda bı arkadsmz soylemisdi ama
Dur söyleyen arkadaşı etiketleyin görsün kuzum @Beren’in Annesi 🧚♀️ yazmıştı daha detaylı yazar 🤭

Slm guzel arkadaşlarım bugün oğluma cicibebe vermeyi düşünüyorum geçen arkadasda denedik oda kızına verirken hoşuna gitti bı deneyeym dedim siz nasıl vermişsiniz cicibebeyi suyla muhallebi gibimi yapılıyordu burda bı arkadsmz soylemisdi ama
Merhaba çiçeğim ben her gün düzenli olarak Beren kuşa veriyorum 😍 İlk olarak yeni başlayacağın için 3 tane cici bebeye azar azar su ekle zaten kıvamını tutturursun muhallebi tarzı olacak yavaş yavaş bebeğine yedir sevdikçe bisküvi sayısını arttırırsın , ben ilk önce böyle verdim çoookk sevdi , şu an da 5 tane cici bebeye muz da karıştırıp veriyorum çok seviyor her iki tarzla da yapıyorum 😍😘😘

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Merhaba çiçeğim ben her gün düzenli olarak Beren kuşa veriyorum 😍 İlk olarak yeni başlayacağın için 3 tane cici bebeye azar azar su ekle zaten kıvamını tutturursun muhallebi tarzı olacak yavaş yavaş bebeğine yedir sevdikçe bisküvi sayısını arttırırsın , ben ilk önce böyle verdim çoookk sevdi , şu an da 5 tane cici bebeye muz da karıştırıp veriyorum çok seviyor her iki tarzla da yapıyorum 😍😘😘
Canım çekti 😍😍 de muz kabız yapmıyor mu

Mervee

Kayıtlı Üye
rank
Ben 3-4 cici bebe koyup ıhlamurla ıslatıyordum

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
Bene dr cici bebe vermeme izin vermedi bebeklere kurt saluyormus basqa biskivye muz katib yediryorum
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canım çekti 😍😍 de muz kabız yapmıyor mu
Canm yapmaz bende aysuya muz veriyorum

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar