Sorum var Ek gıda

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Okyanusgülü tarafından oluşturulan Ek gıda başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 531 kez görüntülenmiş, 27 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Ek gıda
Konbuyu başlatan Okyanusgülü
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Slm guzel arkadaşlarım bugün oğluma cicibebe vermeyi düşünüyorum geçen arkadasda denedik oda kızına verirken hoşuna gitti bı deneyeym dedim siz nasıl vermişsiniz cicibebeyi suyla muhallebi gibimi yapılıyordu burda bı arkadsmz soylemisdi ama
Canım ben sıcak su ile ıslatıyirum mama kıvamına geliyor içine de az yoğurt krem peynir yumurta sarısı karıştırıp veriyordum kızıma

❤ 3 çocuklu 1 Anne ⚘

Kayıtlı Üye
rank
Cici bebe yemek ile aralarını bozuyor mu canım ben kayraya yemek her şeyi veriyorum püre filan cici bebeğe yeni başlayacam etki eder ise vermeyim
Ben ilk oğluma bazen veriyordum dr hazır seker deposu dedi dis çürümesine davetiye cijariyor dedi hic vermedim hep yemek agirlikli besledim bu bisküvi rafine şekerli bu ürünlerle çocuklar ne kadar geç o kadar iyi düzenli bir yemek alışkanlığı varsa vermeyin mesela dr ilk yoğurt sebze ile başlamayı öneriyor meyve tatlı olduğu için 1 yaşına kadar tuz seker olmasın deniyor ama bu bisküvilerde sekerin alası var dr pekmezi bike abartmayın der onada seker eklendiği için aman biz öyle büyüdük diyen arkadaşlar olacaktır ama şu devirde her şey yapay malesef
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canım yemek sularını veriyorum güzel yiyor 🌹🫶
Yiyorsa iyi ne kadarlık bebeginiz

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
rank
Ben ilk oğluma bazen veriyordum dr hazır seker deposu dedi dis çürümesine davetiye cijariyor dedi hic vermedim hep yemek agirlikli besledim bu bisküvi rafine şekerli bu ürünlerle çocuklar ne kadar geç o kadar iyi düzenli bir yemek alışkanlığı varsa vermeyin mesela dr ilk yoğurt sebze ile başlamayı öneriyor meyve tatlı olduğu için 1 yaşına kadar tuz seker olmasın deniyor ama bu bisküvilerde sekerin alası var dr pekmezi bike abartmayın der onada seker eklendiği için aman biz öyle büyüdük diyen arkadaşlar olacaktır ama şu devirde her şey yapay malesef
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Yiyorsa iyi ne kadarlık bebeginiz
O kadar haklısın ki kuzum benim oğlum sebze ürünlerini çok seviyor şekerli şeyleri şuan vermedim arada verince de dudak buzp almak istemiyor bakalım ileride şekerli şeyleri sever ama sanırım sebze ve çorba agrilikli besleditim için şekeri reddediyor

❤ 3 çocuklu 1 Anne ⚘

Kayıtlı Üye
rank
O kadar haklısın ki kuzum benim oğlum sebze ürünlerini çok seviyor şekerli şeyleri şuan vermedim arada verince de dudak buzp almak istemiyor bakalım ileride şekerli şeyleri sever ama sanırım sebze ve çorba agrilikli besleditim için şekeri reddediyor
Ne güzel seker zehir canım bak ben 26 yaşımda seker hastalığı ile tanıştım 36 yaşımdayım kızıma vermek hele hıc istemiyorum şu dönemde çocuklarda paketli ve şekerli ürün seker hastalığı çok yaygın hiperaktivite olayında bile uzak tutun deniyor psk ramazan şimşek diyabetli diyetisyen mesela uzman dr çocuk metabolizma dr 1 bisküvi dahi verme dedi benimkiler büyük şu an pek takmıyorlar gerçi ben ekmek çok seven biriyim çocukları alıştırmadım yemek kaşıklarlar ekmeksiz temelde çocuk nasıl alışırsa öyle gidiyor

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
rank
Ne güzel seker zehir canım bak ben 26 yaşımda seker hastalığı ile tanıştım 36 yaşımdayım kızıma vermek hele hıc istemiyorum şu dönemde çocuklarda paketli ve şekerli ürün seker hastalığı çok yaygın hiperaktivite olayında bile uzak tutun deniyor psk ramazan şimşek diyabetli diyetisyen mesela uzman dr çocuk metabolizma dr 1 bisküvi dahi verme dedi benimkiler büyük şu an pek takmıyorlar gerçi ben ekmek çok seven biriyim çocukları alıştırmadım yemek kaşıklarlar ekmeksiz temelde çocuk nasıl alışırsa öyle gidiyor
Aynen öyle canım geçmiş olsun bu arada. Bende şekeri hiç sevmem bakalım Kayra da inşallah ileri de sevmez bizim ailede baya yaygın şeker hastalığı

Tüm sayfalar yüklendi.