Ek gıda

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Zeynepkoroglu42 tarafından oluşturulan Ek gıda başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 898 kez görüntülenmiş, 20 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Ek gıda
Konbuyu başlatan Zeynepkoroglu42
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Rukiye27
Tecrübeli anneler bir iki gün sonra bebeğim 6 aylık olacak bu aylarda ne verdiniz ne vermediniz nasıl takip ettiniz verip vermediklerinizi
Canım ben pirinç unu , cici bebe , muz , hero baby kaşık maması vermiştim hala da devam ediyorum hero babyi bıraktım diğerlerine devam ediyorum ek olarak yoğurdun içine elma rendeleyip karıştırıp veriyorum

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Tecrübeli anneler bir iki gün sonra bebeğim 6 aylık olacak bu aylarda ne verdiniz ne vermediniz nasıl takip ettiniz verip vermediklerinizi
Valla ben direk olarak çorbalar ile başladım olaya ogoum şuan 6 aylık ben 4 aylık iken başladım zaten benim oğlum da şekerli şeyleri sevmiyor suanlik corba türleri ve yemek türlerini çok seviyor, cici bebe aldım belki yer diye 2 kaşık sonrası geri getirdi hep , aynı şekilde hero baby kaşık mamasini da sana tavsiyem ilk sebze ile başka meyve ile başlar isen ileri de sebzeyi yemeyebilir. Şuan nerdeyse sıvı gıdadan tut katı gıdaya kadar her şeyi yiyor oğlum sulu yada susuz

Zeynepkoroglu42

Kayıtlı Üye
rank
Valla ben direk olarak çorbalar ile başladım olaya ogoum şuan 6 aylık ben 4 aylık iken başladım zaten benim oğlum da şekerli şeyleri sevmiyor suanlik corba türleri ve yemek türlerini çok seviyor, cici bebe aldım belki yer diye 2 kaşık sonrası geri getirdi hep , aynı şekilde hero baby kaşık mamasini da sana tavsiyem ilk sebze ile başka meyve ile başlar isen ileri de sebzeyi yemeyebilir. Şuan nerdeyse sıvı gıdadan tut katı gıdaya kadar her şeyi yiyor oğlum sulu yada susuz
Teşekkür ederim

Tüm sayfalar yüklendi.