Ek gıda

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Zeynepkoroglu42 tarafından oluşturulan Ek gıda başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 910 kez görüntülenmiş, 20 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Ek gıda
Konbuyu başlatan Zeynepkoroglu42
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Rukiye27

Zeynepkoroglu42

Kayıtlı Üye
rank
Canım ben pirinç unu , cici bebe , muz , hero baby kaşık maması vermiştim hala da devam ediyorum hero babyi bıraktım diğerlerine devam ediyorum ek olarak yoğurdun içine elma rendeleyip karıştırıp veriyorum
Hero baby sevmedi mi ondan mı bıraktın benim ki yemedi ya çorba vs yiyor onu yemedi

Hero baby sevmedi mi ondan mı bıraktın benim ki yemedi ya çorba vs yiyor onu yemedi
Yok ilk önce seviyordu baktım sonra yemedi bıraktık, benimki de çorba yemiyor zorla bi kaç kaşık veriyorum midesini bulandırıyor , bugün patates haşladım içine 1 kaşık irmik tereyağ koydum blenderdan geçirdim sevdi

Zeynepkoroglu42

Kayıtlı Üye
rank
Yok ilk önce seviyordu baktım sonra yemedi bıraktık, benimki de çorba yemiyor zorla bi kaç kaşık veriyorum midesini bulandırıyor , bugün patates haşladım içine 1 kaşık irmik tereyağ koydum blenderdan geçirdim sevdi
Her gün farklı şeyler deniyorum bakalım neyi sevip sevmediğini anlayacaz😄

Tecrübeli anneler bir iki gün sonra bebeğim 6 aylık olacak bu aylarda ne verdiniz ne vermediniz nasıl takip ettiniz verip vermediklerinizi
Canım ben 3 gün kuralına sadece yoğurt ve yumurtada uydum diğer hiçbir şeyde 3 gün kuralı yapmadım çok şükür bı alerjisi yok galiba şuan 1 yaşında bende ilk yoğurt meyve püresi ile başlamıştım doktor bana bı kağıt vermişti aslında 5. Ay baslamami istedi benim bebek anne sütü almadığı için kağıtta muhallebi de yazıyordu ama sütle değil su ile yapilacak diye

Tüm sayfalar yüklendi.