Ek gıda

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ebru Ulus tarafından oluşturulan Ek gıda başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,754 kez görüntülenmiş, 34 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Ek gıda
Konbuyu başlatan Ebru Ulus
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ciçiş örgüler

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba bebeklerinize ek gıda ne zaman başlıyor sunuz herkes 6. Ayı mı bekliyor cevap verir misiniz lütfen 😇😊
Valla iştahlı bir bebekse yiyorsa ver canım 4 ayda başladım ben meyveler çorbalar 7 ayda döner yiyorduk sofrada ne bulursa yerdi yavrum şimdi tabi herşeyi seçiyor ama ek gıda için çok uğraşmadık 😅😅

Ebru Ulus

Kayıtlı Üye
rank
Valla iştahlı bir bebekse yiyorsa ver canım 4 ayda başladım ben meyveler çorbalar 7 ayda döner yiyorduk sofrada ne bulursa yerdi yavrum şimdi tabi herşeyi seçiyor ama ek gıda için çok uğraşmadık 😅😅
Ayyy ne güzelmiş MAŞALLAH ama seçici olması kötü olmuş biraz ben erken başlamak istiyorum biraz 3 buçuk 4 gibi de sorun olurmu acaba
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ben erken başladım canım 4 ayda meyvelerin suyundan çorbadan herşeyi yiyorlardı benim kızlar
Ayyy MAŞALLAH bende erken başlamak istiyorum bu çocuğum da

2 prenses1prens annesi

Kayıtlı Üye
rank
Ayyy ne güzelmiş MAŞALLAH ama seçici olması kötü olmuş biraz ben erken başlamak istiyorum biraz 3 buçuk 4 gibi de sorun olurmu acaba

Kaç aylık canım bebeğin kızlar herşeyi yerde erkek bebisler biraz sıkıntılı oluyormuş ben öyle duydum

Nur123

Kayıtlı Üye
rank

Dediğim gibi ben 4 ayda başladım canım hem mama hemde ek gıda beraber gitti 🙂

S♥️E💙

Kayıtlı Üye
rank
Benımkı 4 bucuk aylık 6 ayı bekliyorum kızımada 6 aylıkken basladım suan herseyi yiyor yemek sevmez insallah bunuda oyle yapacam 6 aylıkken baslayacam

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar