ELEKTRİK FATURASININ HALİ🤕🤕🤕

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hertelden kategorisinde Canan_ tarafından oluşturulan ELEKTRİK FATURASININ HALİ🤕🤕🤕 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,130 kez görüntülenmiş, 45 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hertelden
Konu Başlığı ELEKTRİK FATURASININ HALİ🤕🤕🤕
Konbuyu başlatan Canan_
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gizemrüya

Mervegüll

Kayıtlı Üye
rank
Ankara cnm oda o kadar yıkanırım daima tüp yemekleri yaparım maşaşlah
Valla cok iyi izmirdeyim ben havada sicak okur gündüzleri yakmam klimayi duşun fişini bile çektik iki gunde bir takiyorum sicak su olsun diye normalde hep çalışan tek sey tv ve buzdolabı ama elektrik 1360 lira geldi sürekli çalıştıracak olsam altından kalkamicaz heralde bizde cok kacak elektrik bedeli ve tasima bedeli parasi aliyorlar milletin kullandı gi kacak elektrik parasinj bizden kesiyor lar bu ay butun mahalle muhtara isyan etti muhtar ben napiyim diyo herkes şaşkın 😕

Mamı Sibel

Kayıtlı Üye
rank
Valla cok iyi izmirdeyim ben havada sicak okur gündüzleri yakmam klimayi duşun fişini bile çektik iki gunde bir takiyorum sicak su olsun diye normalde hep çalışan tek sey tv ve buzdolabı ama elektrik 1360 lira geldi sürekli çalıştıracak olsam altından kalkamicaz heralde bizde cok kacak elektrik bedeli ve tasima bedeli parasi aliyorlar milletin kullandı gi kacak elektrik parasinj bizden kesiyor lar bu ay butun mahalle muhtara isyan etti muhtar ben napiyim diyo herkes şaşkın 😕
Bacım annemde evinde soba çalışıyor urfada oturur 300 gelmiş kadın şok oradıda bilirsin sıcak

Arzu Asel

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar hastanede olduğum için elekttik faturasını kaynanam almış dün aradı 730 tl gelmiş şok oldum RESMEN sadece elektriğe çalışıcak adam🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️
Bizimde 910 TL gelmiş cnm adam kafayı yicem hangi birine yetişicez anlamıyorum maşa 1 zam yapıyorlar bizden 10 alıyorlar hakkımız helal değil yavrularımızın rısklarını alıyorlar bizden Rabbime havale ettimbunuları ve bunların arkasından gidip bizide yakan insanları

Mamı Sibel

Kayıtlı Üye
rank
Bizimde 910 TL gelmiş cnm adam kafayı yicem hangi birine yetişicez anlamıyorum maşa 1 zam yapıyorlar bizden 10 alıyorlar hakkımız helal değil yavrularımızın rısklarını alıyorlar bizden Rabbime havale ettimbunuları ve bunların arkasından gidip bizide yakan insanları
Cnm ya oo ne söyle bin TL Allahım bunları tepe takla etsin

3Oğul1Anne

Kayıtlı Üye
rank
Bacım bende dogum ettim elektrik dogsl gaz yandşrıyorum çok ama 40lıyım Led ışıklar açık sıcak suyla bulaşıkları yıkarım misafir vardı 158 elektrik 115 dogalgaz geldi sen baya Bişe yakmışsındır
Oy maşallah bu işin sırrını bize de ver kız 😅 ben eskiden 150 liraya hem suyu hem elektriği öderdim şimdi tek başına elektrik 250'nin altına inmiyor ama şu var bizim çocuklar her odaya giriyor ışıklar hep açık süpürge ve çamaşır makinesi çok çalışıyor maalesef bilmiyorum belki ondandır 🙄🙄

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Cnm batı ve Büyükşehir öyle elektrik su kira herşey para

Mamı Sibel

Kayıtlı Üye
rank
Oy maşallah bu işin sırrını bize de ver kız 😅 ben eskiden 150 liraya hem suyu hem elektriği öderdim şimdi tek başına elektrik 250'nin altına inmiyor ama şu var bizim çocuklar her odaya giriyor ışıklar hep açık süpürge ve çamaşır makinesi çok çalışıyor maalesef bilmiyorum belki ondandır 🙄🙄
Valla süpürge bende çalışıyor şimdi bile makine elimde günde 3 saat kombi 2 derecede çalışır ondan sonra çamaşır makinesi haftada 3 sefer beyazlar renkliler bide bebegin kıyafetleri mini fırın bende bilmiyorum ama bu ay yine fazla geldi her ay 82 elektrik 56 dogsl gaz gelir

Tüm sayfalar yüklendi.