Sorum var Elektrikli soba

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde tatlı telaşım kızım tarafından oluşturulan Elektrikli soba başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 261 kez görüntülenmiş, 8 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Elektrikli soba
Konbuyu başlatan tatlı telaşım kızım
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ulduz.kiz anesi👶❤

tatlı telaşım kızım

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kızlar nasılsınız umarım hepiniz iyi ve mutlusunuzdur kızlar bebeğim zatürre geçirdi o yüzden yine üşütmemek için elimden geleni yapıyorum evim doğalgazlı ve ısısı bebeğim için yeterli olmuyor o yüzden su konulan elektrikli soba kullanıyorum ara ara çıkarıyorum odanın serinledigini hissedince tekrar takıyorum zararlı mı sizce soba 🙄😑

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Merhaba kızlar nasılsınız umarım hepiniz iyi ve mutlusunuzdur kızlar bebeğim zatürre geçirdi o yüzden yine üşütmemek için elimden geleni yapıyorum evim doğalgazlı ve ısısı bebeğim için yeterli olmuyor o yüzden su konulan elektrikli soba kullanıyorum ara ara çıkarıyorum odanın serinledigini hissedince tekrar takıyorum zararlı mı sizce soba 🙄😑
Merhaba kuzum evin neden ısınmıyor ki normalde doğalgaz sonuçta hani oda büyükmu ki annemler 23 te bırakıyor lar ev ateş gibi oluyor resmen odanın belli bir sıcaklıkta kalması daha sağlıklı olur bebeğin burnu nu tıkar öbür türlü

tatlı telaşım kızım

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kuzum evin neden ısınmıyor ki normalde doğalgaz sonuçta hani oda büyükmu ki annemler 23 te bırakıyor lar ev ateş gibi oluyor resmen odanın belli bir sıcaklıkta kalması daha sağlıklı olur bebeğin burnu nu tıkar öbür türlü
Valla canım kırk beşte yakıyoruz odam küçük ve güneş almıyor yaz kış serin olan bir oda olmadı yazın odamı değiştirecem

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Bebeğin kaldığı odanın ısısı 22-24 derecede olması yeterli canım. Elektrikli soba odanın havasını kurutur sık kullanmamak lazım

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
bende bir odamda kulaniyorum ara ara cikariyorum amma zarari oldugnu sanmiyorum

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar