Sorum var Elektrikli süpürge sesiyle ilgili sorum

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Minik prensim tarafından oluşturulan Elektrikli süpürge sesiyle ilgili sorum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,232 kez görüntülenmiş, 64 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Elektrikli süpürge sesiyle ilgili sorum
Konbuyu başlatan Minik prensim
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Minik prensim

Minik prensim

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar merhaba kolik bi bebek değil ama süpürge sesiyle uykuya dalıyo ve sakinleşiyo bi arkdaşımda bunun çok sakıncalı olduğunu ileriki yaşlarında psikolojikmen bu sesi duyduklarında sakinleşiyolarmış büyüdüklerinde bizde anca bu sesle sakinleşip uykuya dalıyoruz siz ne düşünüuosunuz elektrikli süpürge sesiyle ilgili merak ettim

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Kızlar merhaba kolik bi bebek değil ama süpürge sesiyle uykuya dalıyo ve sakinleşiyo bi arkdaşımda bunun çok sakıncalı olduğunu ileriki yaşlarında psikolojikmen bu sesi duyduklarında sakinleşiyolarmış büyüdüklerinde bizde anca bu sesle sakinleşip uykuya dalıyoruz siz ne düşünüuosunuz elektrikli süpürge sesiyle ilgili merak ettim
Merhaba canım benim vallahi kuzum benim bildiğim kadarıyla normalde kolik bebekler süpürge sesi ile sakinleşiyorlar çünkü anne karnında bildiğim kadarıyla süpürge sesine benzer sesler mi oluyormuş ne öyle diyorlar o yüzden onu rahatlatıyormuş yani bunları Bu sesler gibi seslere beyaz gürültü deniliyor kolik bebekleri rahatlatıyor benim oğlum da arada hani uyumuyor ama makineyi çalıştırdığım zaman sesinde duruyor yani bir zararı olduğunda düşünmüyorum yani zaten ömür boyu yapmayacaksın ki birkaç ay en fazla öyle yaparsın

Minik prensim

Kayıtlı Üye
rank
Öyşe
Merhaba canım benim vallahi kuzum benim bildiğim kadarıyla normalde kolik bebekler süpürge sesi ile sakinleşiyorlar çünkü anne karnında bildiğim kadarıyla süpürge sesine benzer sesler mi oluyormuş ne öyle diyorlar o yüzden onu rahatlatıyormuş yani bunları Bu sesler gibi seslere beyaz gürültü deniliyor kolik bebekleri rahatlatıyor benim oğlum da arada hani uyumuyor ama makineyi çalıştırdığım zaman sesinde duruyor yani bir zararı olduğunda düşünmüyorum yani zaten ömür boyu yapmayacaksın ki birkaç ay en fazla öyle yaparsın
Öyle tabikide nebilim ileriki dönemlerinde bisıkıntı falan olur diye korktum kaç gündür beynimin içinde rüyalarıma bile girdi büyümüştü rüyamda süpürge sesini duyduğunda olduğu yerde durdu ses bitene kadar korktum bende 😅😅

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Öyşe

Öyle tabikide nebilim ileriki dönemlerinde bisıkıntı falan olur diye korktum kaç gündür beynimin içinde rüyalarıma bile girdi büyümüştü rüyamda süpürge sesini duyduğunda olduğu yerde durdu ses bitene kadar korktum bende 😅😅
Bazı bebekler de var kuzum korkuyorlar süpürge sesinden ama ben kızımın yanına da oğlumun yanında da hep çalıştırmıştım hani temizlik yaparken çok şükür korkmuyorlar öyle şeyde duruyorlar

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Süpürge fön makinası araba sesi anne karnındaki seslere benziyor o yüzden bebekler duyunca sakinleşiyor ilerde bir problem olacağını sanmıyorum sürekli uyuması için açmıyorsundur zaten

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
benim kiz 4 ayina kadar elektrik supurge sesi olmadan uymazdi simdi cok kotu sekilde o sesden korkuyor

Minik prensim

Kayıtlı Üye
rank
Süpürge fön makinası araba sesi anne karnındaki seslere benziyor o yüzden bebekler duyunca sakinleşiyor ilerde bir problem olacağını sanmıyorum sürekli uyuması için açmıyorsundur zaten
Yok sürekli değil bazen bu aralar biraz sıkıntılı süreçteyiz kulağı çok fazla ağrıyo ağız salyaları da artmış çok huzursuz sadece uykuya dalacağı zaman açıyorum uykuya dalınca kapatıyorum hemen 😍

Tüm sayfalar yüklendi.