Sorum var Elektrikli süpürge sesiyle ilgili sorum

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Minik prensim tarafından oluşturulan Elektrikli süpürge sesiyle ilgili sorum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,289 kez görüntülenmiş, 64 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Elektrikli süpürge sesiyle ilgili sorum
Konbuyu başlatan Minik prensim
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Minik prensim

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Yok sürekli değil bazen bu aralar biraz sıkıntılı süreçteyiz kulağı çok fazla ağrıyo ağız salyaları da artmış çok huzursuz sadece uykuya dalacağı zaman açıyorum uykuya dalınca kapatıyorum hemen 😍
Birşey olmaz canım ya kurtarıcı oluyor bazen kuzunun uykusu çok önemli hangi şekilde uyuduğu önemsiz

Minik prensim

Kayıtlı Üye
rank
benim kiz 4 ayina kadar elektrik supurge sesi olmadan uymazdi simdi cok kotu sekilde o sesden korkuyor
İlerki zamanlarda sıkıntı falan oluyo deyince korktum sadece bilinç altına yerleşir mi bu ses diye size sormak istedim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Birşey olmaz canım ya kurtarıcı oluyor bazen kuzunun uykusu çok önemli hangi şekilde uyuduğu önemsiz
Az öncede dediğim gibi bilinç altına yerleşir mi falan diye korktum birazcık oyüzdende size bi sorayım dedim 😍 teşekkür ederim

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar