Sorum var Elektrikli süpürge sesiyle ilgili sorum

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Minik prensim tarafından oluşturulan Elektrikli süpürge sesiyle ilgili sorum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,295 kez görüntülenmiş, 64 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Elektrikli süpürge sesiyle ilgili sorum
Konbuyu başlatan Minik prensim
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Minik prensim

Minik prensim

Kayıtlı Üye
rank
Aynen kuzum.benim oğlumda öyle distenmi ki acaba ya daha erken sanki
Evet daha çok erken gibi eli sürekli ağzında falan bilmiyorum artık 3.4 tane doktora götürdüm kulağıyla ilgili bişey yok diş den deyip gönderiyolar ağlıyo huzursuz uyku düzenimiz bozuldu tamamen bazen bütün gün uyanık yarım saat uyuyo eli kulağında geri uyanıyo

Sinem&masal

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar merhaba kolik bi bebek değil ama süpürge sesiyle uykuya dalıyo ve sakinleşiyo bi arkdaşımda bunun çok sakıncalı olduğunu ileriki yaşlarında psikolojikmen bu sesi duyduklarında sakinleşiyolarmış büyüdüklerinde bizde anca bu sesle sakinleşip uykuya dalıyoruz siz ne düşünüuosunuz elektrikli süpürge sesiyle ilgili merak ettim
Benim kızım kolikti 4 aya kadar bende öyle uyutabiliyodum sonrasında dandini söylemeye yani sesime alistirdim öyle birşey olucagini düşünmüyorum
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Maşallah Rabbim esirgesin 😍 bu aralar fazla huysuz eli sürekli kulağında ağlayarak uyanıyo doktor diş diyo ağız salyalarında artış var diyo sizde de var mı bu durumlar
Diştir kuzum benim kızımda öyledi 2 haftaya kalmadı bı tane çıktı ama maşallah 2.ci de hiç birşey olmadı onuda patlattı 🥰

Minik prensim

Kayıtlı Üye
rank
Benim kızım kolikti 4 aya kadar bende öyle uyutabiliyodum sonrasında dandini söylemeye yani sesime alistirdim öyle birşey olucagini düşünmüyorum

Diştir kuzum benim kızımda öyledi 2 haftaya kalmadı bı tane çıktı ama maşallah 2.ci de hiç birşey olmadı onuda patlattı 🥰
Ozaman darısı bizim başımıza inşallah 😍
Bende ninni söylemek istiyorum ama ninni söylemeye başladığım zaman uyusa bile uyanıp direk bana bakıp gülmeye başlıyo o gülünce bende gülüyom uykumuz hiç oluyo valla 😅 😅

Ozaman darısı bizim başımıza inşallah 😍
Bende ninni söylemek istiyorum ama ninni söylemeye başladığım zaman uyusa bile uyanıp direk bana bakıp gülmeye başlıyo o gülünce bende gülüyom uykumuz hiç oluyo valla 😅 😅
Sadece ninnide değil şarkı söylediğimde de bakıp gülüyo 😅😅

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Merhaba canım benim vallahi kuzum benim bildiğim kadarıyla normalde kolik bebekler süpürge sesi ile sakinleşiyorlar çünkü anne karnında bildiğim kadarıyla süpürge sesine benzer sesler mi oluyormuş ne öyle diyorlar o yüzden onu rahatlatıyormuş yani bunları Bu sesler gibi seslere beyaz gürültü deniliyor kolik bebekleri rahatlatıyor benim oğlum da arada hani uyumuyor ama makineyi çalıştırdığım zaman sesinde duruyor yani bir zararı olduğunda düşünmüyorum yani zaten ömür boyu yapmayacaksın ki birkaç ay en fazla öyle yaparsın
Katılıyorum

Agrin💕Zerya

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar merhaba kolik bi bebek değil ama süpürge sesiyle uykuya dalıyo ve sakinleşiyo bi arkdaşımda bunun çok sakıncalı olduğunu ileriki yaşlarında psikolojikmen bu sesi duyduklarında sakinleşiyolarmış büyüdüklerinde bizde anca bu sesle sakinleşip uykuya dalıyoruz siz ne düşünüuosunuz elektrikli süpürge sesiyle ilgili merak ettim
Benim bebeğim kolik değil ama gazlı bir bebek canım o da elektrikli süpürge sesiyle duruyor. Bir süre dinletecegiz bi sakıncası olacağını sanmıyorum canım

Zümree 👸

Kayıtlı Üye
rank
Normal süpürge sesini bilmem canim ama bu youtube hem süpürge piş piş sesi zararlı ikisi bir arada olan

Tüm sayfalar yüklendi.