Sorum var Elektrikli süpürge sesiyle ilgili sorum

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Minik prensim tarafından oluşturulan Elektrikli süpürge sesiyle ilgili sorum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,286 kez görüntülenmiş, 64 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Elektrikli süpürge sesiyle ilgili sorum
Konbuyu başlatan Minik prensim
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Minik prensim

Naziko

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar merhaba kolik bi bebek değil ama süpürge sesiyle uykuya dalıyo ve sakinleşiyo bi arkdaşımda bunun çok sakıncalı olduğunu ileriki yaşlarında psikolojikmen bu sesi duyduklarında sakinleşiyolarmış büyüdüklerinde bizde anca bu sesle sakinleşip uykuya dalıyoruz siz ne düşünüuosunuz elektrikli süpürge sesiyle ilgili merak ettim
Bi sorun olacagini tehmin etmiyorum ban ozelikla yutebdan supurgi sesi pispis aciyorum 10dakika en fazla uykuya daliyo sonra kapatiyorum bazen ayet aciyorum en fazla 1yasina kadar uyku problemi olan bebeklara kulana biliyoruz diye biliyorum canim tabiki bu benim fikrim😀😅

Minik prensim

Kayıtlı Üye
rank
Bi sorun olacagini tehmin etmiyorum ban ozelikla yutebdan supurgi sesi pispis aciyorum 10dakika en fazla uykuya daliyo sonra kapatiyorum bazen ayet aciyorum en fazla 1yasina kadar uyku problemi olan bebeklara kulana biliyoruz diye biliyorum canim tabiki bu benim fikrim😀😅
Teşekkür ederim canım benim rüyalarıma kadar girince korktum bende size sormak istedim 😅😅😘

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar