Sorum var Elektrikli süpürge sesiyle ilgili sorum

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Minik prensim tarafından oluşturulan Elektrikli süpürge sesiyle ilgili sorum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,311 kez görüntülenmiş, 64 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Elektrikli süpürge sesiyle ilgili sorum
Konbuyu başlatan Minik prensim
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Minik prensim
Kızlar merhaba kolik bi bebek değil ama süpürge sesiyle uykuya dalıyo ve sakinleşiyo bi arkdaşımda bunun çok sakıncalı olduğunu ileriki yaşlarında psikolojikmen bu sesi duyduklarında sakinleşiyolarmış büyüdüklerinde bizde anca bu sesle sakinleşip uykuya dalıyoruz siz ne düşünüuosunuz elektrikli süpürge sesiyle ilgili merak ettim
Sakıncalı olduğunu bilmiyorum ama düşünmüyorum canim benim oğlum kolik bebekti Allah'ım neler çektim hep elektrikli süpürge sesi ile uyuyordu sonra piş piş sesi ile uyutmaya başladım şimdi 14 aylık bişey açmıyorum canım ama şimdi ben ev supururken felan sakinlesmiyor felan tam tersi süpürgeyi asılıp gidiyor 🤣o yüzden zannetmiyorum pisikolijisini etkiledigini

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar merhaba kolik bi bebek değil ama süpürge sesiyle uykuya dalıyo ve sakinleşiyo bi arkdaşımda bunun çok sakıncalı olduğunu ileriki yaşlarında psikolojikmen bu sesi duyduklarında sakinleşiyolarmış büyüdüklerinde bizde anca bu sesle sakinleşip uykuya dalıyoruz siz ne düşünüuosunuz elektrikli süpürge sesiyle ilgili merak ettim
Anne karnında duydukları sese benzediği için sakinleşip uyuyorlar sakıncalı değil bence mesela kolik bebeklere beyaz gürültü dinletmeyi önerebiliyor doktorlar o beyaz gürültüde bütün sesler var

Zümree 👸

Kayıtlı Üye
rank
Onu açmıştım bi kere korktu ama normal süpürge sesiyle uykuya dalıyo
Bazi bebekler sadece o seslerle duruyor mecbur olundu mu açılıyor ama ben piş pişi da ağzımla söylüyorum söylemekten çene kaslarım ağrıyor 😁ama yinede açmıyorum ben öyle duymuştum piş ve süpürge sesi ile olan beyinleri için zararlaymış dışardan nekadar zararsiz görünse de nasil zarar verdiğini bilemeyiz ama tek süpürge olan zararli mi bilmiyorum ben ikisi bir ara da olan için söylüyorum canim🍀♥️

E

Efln

Guest
Benim oğlum da kolik degildi ama süpürge sesi açardım uzun süre uyurdu acmadigimda uykusu kısa sürerdi 1.5 yaşına kadar süpürge sesiyle uyuttum kolay daliyordu uykuya şu an 3 yaşında sorun olmadı olacağınıda düşünmüyorum

Minik prensim

Kayıtlı Üye
rank
Benim oğlum da kolik degildi ama süpürge sesi açardım uzun süre uyurdu acmadigimda uykusu kısa sürerdi 1.5 yaşına kadar süpürge sesiyle uyuttum kolay daliyordu uykuya şu an 3 yaşında sorun olmadı olacağınıda düşünmüyorum
Teşekkür ederim canım inşallah bizdede olmaz
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bazi bebekler sadece o seslerle duruyor mecbur olundu mu açılıyor ama ben piş pişi da ağzımla söylüyorum söylemekten çene kaslarım ağrıyor 😁ama yinede açmıyorum ben öyle duymuştum piş ve süpürge sesi ile olan beyinleri için zararlaymış dışardan nekadar zararsiz görünse de nasil zarar verdiğini bilemeyiz ama tek süpürge olan zararli mi bilmiyorum ben ikisi bir ara da olan için söylüyorum canim🍀♥️
😍 rüyama kadar girdi acaba zarar mı veriyorum diye size sormak istedim teşekkür ederim 😍😍

😍 rüyama kadar girdi acaba zarar mı veriyorum diye size sormak istedim teşekkür ederim 😍😍
Anne karnında duydukları sese benzediği için sakinleşip uyuyorlar sakıncalı değil bence mesela kolik bebeklere beyaz gürültü dinletmeyi önerebiliyor doktorlar o beyaz gürültüde bütün sesler var
Aynen öyle haklısın teşekkür ederim 😍😘

Aynen öyle haklısın teşekkür ederim 😍😘
Sakıncalı olduğunu bilmiyorum ama düşünmüyorum canim benim oğlum kolik bebekti Allah'ım neler çektim hep elektrikli süpürge sesi ile uyuyordu sonra piş piş sesi ile uyutmaya başladım şimdi 14 aylık bişey açmıyorum canım ama şimdi ben ev supururken felan sakinlesmiyor felan tam tersi süpürgeyi asılıp gidiyor 🤣o yüzden zannetmiyorum pisikolijisini etkiledigini
Teşekkür ederim canım benim 😍 dediğim gibi rüyalarıma kadar girdi bide bende panik atak var korktum bi an acaba kötülükmü yapıyorum ona diye içim rahatladı teşekkür ederim 😍😍😘

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Ama öyle olsaydı doktor da tavsiye etmezdi bence yani öyle düşünüyorum canım benim bebeğim de aşırı huzursuzdu bı iki ay dinletmiştim inşallah sorun olmaz ileriki yaşlarında 🤷

❤️Şeyma❤️İlyas❤️

❤️ Yaşama Sebeplerim ❤️
rank
Valla cnm kolik bebekler hakkında bilgim yok ama benim fikrim şu, makinenin sesine uyuyorsa bişey diyemem ama, eğer sesine susuyorsa merak etmiş olabilir yani dikkatini çeker nolduğımu anlamaya çalışır ondandır bence, yani kimi çocuk süpürge sesine susar ve izler bazılarında korkar sesinden ve ağlar, benm oğlum mesela süpürgeyi çalıştırınca şaşkın şaşkın bakar beni izler sipirgeye bakar anlamaya çalışır, bilmiyorum belkide senin bebeğinde öyledir bilemem

Tüm sayfalar yüklendi.