Elimin üstünde kızarıklik kaşinti

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ebru yusuf tarafından oluşturulan Elimin üstünde kızarıklik kaşinti başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,277 kez görüntülenmiş, 13 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Elimin üstünde kızarıklik kaşinti
Konbuyu başlatan Ebru yusuf
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ebru yusuf

Ebru yusuf

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar meraba ben yeni üyeyim 36 haftalık hamileyim sirtimda lekeler cikti bogazima kadar geldi leke leke cildiyecide olmadigi icin gidemedim elimin ustunde de son 2.3 gundur bi kasinti oluyor ozellikle geceleri benek benek oldu kaşıdıkca basina boyle seyler gelen var mi acaba ??

Ebru yusuf

Kayıtlı Üye
rank
Bilmiyorumki kizlar ilk gebeligimde de vucudumda biseyler cikmisti resmn vucut bebegi istemiyor gibi ayaklarimda da olmustu ilk aylar tuzlu suya girince gecmisti bu seferde ellerimde oldu

Yiğit&Yusuf bebişin annsi

💜💜💜💜💜💜
rank
Kizlar meraba ben yeni üyeyim 36 haftalık hamileyim sirtimda lekeler cikti bogazima kadar geldi leke leke cildiyecide olmadigi icin gidemedim elimin ustunde de son 2.3 gundur bi kasinti oluyor ozellikle geceleri benek benek oldu kaşıdıkca basina boyle seyler gelen var mi acaba ??
Son haftalarda neden alerji olur acaba ya bu 2. Duyusum kuzenimin eside öyle oldu son haftalarda benek benek kirmizi oluyodu her yeri dogurunca gecti simdi yine baslamis

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Rabbim sifamizi versn
Amin canım çok geçmiş olsun . Benim de iki üç gün önce sağ göğsüm kaşınmaya başladı sonra kırmızı kırmızı küçük lekeler çıktı ama nasıl kaşınıyor du bugün baktım geçmiş. Sadece hafif izi var lekeler çıktıktan sonra dokunmadım hiç geçti şimdi .

Ahsenlina

Kayıtlı Üye
rank
Benimde vardı geceleri kaşıntı kızarıklık sanrm turşu yaptı çünkü tursuyu (acıbiber) kesince hafifledi

S

Sev

Guest
Merhaba geçmiş olsun bende ilk hamileliğimde oldum çok zorladı beni alerjim benimkisi hamilelik alerjisiydi. Karın bölgemde başladı ilkin sonra kollar bacaklar ve kalça da oldu. Sanki kaynar su dökülmüş gibiydi vücüduma bi de ödem topladım. Doğumdan bir ay sonra düzelmeye başladım, hamileliğim 39. haftasında başladı onbinde bir görülüyormuş bana denk geldi 🤣😂
Şimdi de hamileyim korkuyorum tekrarlar diye 😭

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar