Elti dramı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Elvan soylu tarafından oluşturulan Elti dramı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 6,664 kez görüntülenmiş, 93 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Elti dramı
Konbuyu başlatan Elvan soylu
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Beyza🌸🌸

Elvan soylu

Kayıtlı Üye
rank
Cnm bende de elti meselesi var 17 haftalık hamileyim 2 eltimin de msjlaşmasını okudum o dogum dan sag cıkmamı istemiyor lar kıskanc lık
Ayy Allahı nasıl insanlar var
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kibarca aşağıla :) salon kadını cizginden kaymadan. :D
Aslında hiç konuşmuyorum bir ortamda bile hep ağır başlı davranıyorum oda anca konuşsun

Size bir şey söyleyimmi? Benim eltim öz ablam aramızda 9yaş fark var. 2 kardeşle evlenmişiz büyüyü onun evin küçüyü benim kocam . O 2011 yıkından bu evde gelin. Ben 2017 de gelin oldum. Onun 3 kızı 1 oglu var. Benim 2 oglum. Hamile kalıyordum 5 haftalık oldugunda kürtaj yapiyrdum. Beni dolduruyordu dogurma bidaha napıcan bak ben 4ün dogurdum zor falan. Şimdiki bebeyime hamile kalınca dogurucam dedim. O zamanlar konuşmuyorduk. Yemin ederim yas baglamışdı 3 ay erkek olucak onun 3 oglu olucak diye. Kız oldugunu öyrendiyinde göbek atıyordu az kala.
Şimdi biliyormusunuz ne diyor ben 5ciyi dogurucam ogluma kardeş. Yani diyomki arkadaşlar eltiler arasında kriz olur . Ama eltin öz ablansa kırılmak diyilde mahv oluyor insan. Elvancım sen şükr et biraz. Hem kaynanan srni seviyor eşin seviyor eltini neden takyonki he he de geç

Fatoş🌹şeyma

Kayıtlı Üye
rank
Size bir şey söyleyimmi? Benim eltim öz ablam aramızda 9yaş fark var. 2 kardeşle evlenmişiz büyüyü onun evin küçüyü benim kocam . O 2011 yıkından bu evde gelin. Ben 2017 de gelin oldum. Onun 3 kızı 1 oglu var. Benim 2 oglum. Hamile kalıyordum 5 haftalık oldugunda kürtaj yapiyrdum. Beni dolduruyordu dogurma bidaha napıcan bak ben 4ün dogurdum zor falan. Şimdiki bebeyime hamile kalınca dogurucam dedim. O zamanlar konuşmuyorduk. Yemin ederim yas baglamışdı 3 ay erkek olucak onun 3 oglu olucak diye. Kız oldugunu öyrendiyinde göbek atıyordu az kala.
Şimdi biliyormusunuz ne diyor ben 5ciyi dogurucam ogluma kardeş. Yani diyomki arkadaşlar eltiler arasında kriz olur . Ama eltin öz ablansa kırılmak diyilde mahv oluyor insan. Elvancım sen şükr et biraz. Hem kaynanan srni seviyor eşin seviyor eltini neden takyonki he he de geç
Aa kac kez kurtaj oldun😲

Fatoş🌹şeyma

Kayıtlı Üye
rank
Hayır yani hem istemiyordum hemde ard arda 2 yıl dogurmusdum o yuzden. 20 yaşımı 2ci çocugumla kutladım.
Doktor ara versen iyi olur dedi. Hemde söyledim ya ablam korkutuyordu birazda beni
Korunursan senin için daha iyi olur kurtajda bir operasyon sonuçta hem kalbi atmaya basladiktan sonra çocuğu aldirmak cok günah spiral taktirabilirsin ben doğum yaptiktan sonra spiral takcam bende 2 kez düşük yaptim😓😓😓

Nur Toygar Tıraz

Kayıtlı Üye
rank
Korunursan senin için daha iyi olur kurtajda bir operasyon sonuçta hem kalbi atmaya basladiktan sonra çocuğu aldirmak cok günah spiral taktirabilirsin ben doğum yaptiktan sonra spiral takcam bende 2 kez düşük yaptim😓😓😓
Cok doğru, kesinlikle korunmalisiniz. Hem psikolojik olarak kötü bir durum hemde sağlığınız için. Sağlık ocağı ebeleri korunma ile ilgili ayrıntılı bilgi veriyor. Bence ordan destek alabilirsiniz. Ard arda hamile kalıp kürtaj olmak doğru değil. Eşinizin de bu konuda bilinçli olması gerekir. Nacizane fikrim 🙏

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar