Elti Sorunsalı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Tanışma kategorisinde Mama tarafından oluşturulan Elti Sorunsalı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 6,071 kez görüntülenmiş, 55 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Tanışma
Konu Başlığı Elti Sorunsalı
Konbuyu başlatan Mama
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Aysem

Esinecrin

Kayıtlı Üye
rank
Hanımlar eltim mutfak ihtiyaclarindan ne eksikse benden istiyor ve bunu hep yapıyor bu zamana kadar yok demedim verdim, benim de isteme huyum yok kendi işimi kendim görürüm gider markete alırım yoksa da yapmam. Ama çiğ tavuktan antep fıstığına varana kadar istiyor ya. Ne yerine koyuyor bu beni siz söyleyin bana da yazık herkesin kendine göre bir geliri var. O kadar bezdirdi ki beni artık ne diyeceğimi bilemiyorum. Yüzsüz tabirinin vücut bulmuş hali inanın ki. Rabbim beni bu kadınla imtihan ediyor ama ben dayanamıyorum daha. Bana bir yol gosterin. Ne yapayım ben daha? Evvelinde aklima vesvese soktu kayinvalidemi, gorumcemi bana kotu gosterdi bir sene konusmadim onun yuzunden, benim evimin esyalarini kucumsedi, istedigim bir renk vardi ev icin sohbet esnasinda soylemistim simdi o renge kendi evini boyucakmis gorgusuz. Ya böyle birsuru sey yasadim geldi geleli. Keske kapim hep kapalı kalsaydi diyorum ama bu sefer herkes bana tepki gostericekti. En basinda sevmedim icindeki kotulugu sinsiligi gordum eşim de hazetmiyor ama kardeşinin karısı diye bir sey demiyor. Daha cok sey var ama yazamiyorum acik acik. Saclarini dolamak geliyor icimden Allah affetsin
Sende o inat olsun diye her gün bireyler işte. Şu var mı? Bu var mı? İşte yaaa. Bu huy değil tepki.Bunu o sana burası Bakkal mı diyene kadar yap. O Bu kelimeyi söylerse özgürsün 😊👍👍👍 Kızıp tepki alacağına, onu haklı yapacağına bırak o hata yapsın. ama yap o daralsın

Son düzenleme:

Egebaby

Kayıtlı Üye
rank
Tek gelinsin oysaki kızı gibi görmeli kıskanıyor demekki
Kiskaniyor evet canim hangisi kiskanc olmiyor ki . Her seyine he he dedim suyuna gittim esimin annesidir dedim ama yok yuzsuz yuz verdikce astar istedi bende desdur dedim artik ..her yaptigini esine yani babama anlatiyorum 😂😂 canim babam hep bana hak veriyo 😂😂😂😁

Yazgülü(semra)

Kayıtlı Üye
rank
Kiskaniyor evet canim hangisi kiskanc olmiyor ki . Her seyine he he dedim suyuna gittim esimin annesidir dedim ama yok yuzsuz yuz verdikce astar istedi bende desdur dedim artik ..her yaptigini esine yani babama anlatiyorum 😂😂 canim babam hep bana hak veriyo 😂😂😂😁
Gerçekten abartan Kaynanalar var bak bizimki iyi ye kötüye karışmaz gelir kurban hayran olur bir şey olsa oğlunu değil beni tutar sekiz geline de aynısını yapar ha olmuyo mu problem illaki oluyo ama varya fırsat bulsa kaynanamda iyi kaynanalik yapar onun fırsatını oğulları vermiyo yoksaaaaaa oooo😀😀😀

Egebaby

Kayıtlı Üye
rank
Gerçekten abartan Kaynanalar var bak bizimki iyi ye kötüye karışmaz gelir kurban hayran olur bir şey olsa oğlunu değil beni tutar sekiz geline de aynısını yapar ha olmuyo mu problem illaki oluyo ama varya fırsat bulsa kaynanamda iyi kaynanalik yapar onun fırsatını oğulları vermiyo yoksaaaaaa oooo😀😀😀
Helal olsun kocalarimiza ozman benim esim cit ses yapmiyor kaynanayi ayri hallediyorum esimi ayri hallediyorum sonra cekiliyorum kenara 😂 kotu geline cikti adim zaten 😂😂

Tüm sayfalar yüklendi.