Eltimin yalanları kaynanamın sorunları bıktımmmmm

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Tanışma kategorisinde Ayşee tarafından oluşturulan Eltimin yalanları kaynanamın sorunları bıktımmmmm başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,971 kez görüntülenmiş, 41 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Tanışma
Konu Başlığı Eltimin yalanları kaynanamın sorunları bıktımmmmm
Konbuyu başlatan Ayşee
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Habis

Zeynoo

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum bak eltimin iki çocuğu var kaynatam 1000 TL ye bisiklet aldı yemin ederim bikere bile kalbimden geçmedi niye aldı diye bikere bile kiskanmadim kıskanmam da ama bu öyle değil iki takım ya gelenlerin aldığı neyini merak ediyon sen ya neyini kiskaniyon sinirlerim bozuluyor ya valla.kaynanam kaynatam benim çocuğu bı kucağına alsinlar hemen kalkar verin uykusu var ben uyuyayım diye geçen ellerinden aldı ayağında sallıyor çocuk ağlamaktan yirtiliyor bırak ya sevsinler o uyumaz dedim çocuğu sevdiklerini bile kıskanıyor bide onun bı yüz ifadesi var böyle sinir oldumu yada kiskandimi bı göz çevirmesi var o hareketi görünce kafayı yiyorum çocuğum da o kucağına alınca çıldırıyor eşime dedim çocuğu sıkıyor mu napıyor yirtiniyor ona gidince dedim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bana ondan fazla sadece bı kolye aldılar canım yıktı indirdi ortalığı bende isterim diye aldigimiz kolye de 2000 TL ya al niyetine sok tövbe tövbe o para için ne kendimi rezil ederim nede kepaze
Sonradan görmeler mi desem ilgisiz mi büyümüşler ne la bu Allah yardimciniz olsn zor valla lafta anlamaz bunlar hep kendilerini haklı görürler

Sonradan görmeler mi desem ilgisiz mi büyümüşler ne la bu Allah yardimciniz olsn zor valla lafta anlamaz bunlar hep kendilerini haklı görürler
Öyle zaten canım ay bide nasıl yüzsüz sana anlatamam gorumcemle grupta birbirine girdiler görümcem buna saydı sayistirdi görümcem geldiğinde köye gitmiş kahve yapmış bide paylaşmış etiketlemis onu ben göreyim kiskanayim diye tövbe yarabbim herkesi kendi gibi sanıyor .valla gorumcemin ona söylediklerini görümcem bana söylese ömür boyu konuşmam .benim yanımda da sanki zorla konuşuyor gibi napim konuşmak zorundayım yoksa kocamla aram bozulur bilmem ne der sanki ben sordum sana niye konusuyon diye .yalaka ya

Zeynoo

Kayıtlı Üye
rank
Öyle zaten canım ay bide nasıl yüzsüz sana anlatamam gorumcemle grupta birbirine girdiler görümcem buna saydı sayistirdi görümcem geldiğinde köye gitmiş kahve yapmış bide paylaşmış etiketlemis onu ben göreyim kiskanayim diye tövbe yarabbim herkesi kendi gibi sanıyor .valla gorumcemin ona söylediklerini görümcem bana söylese ömür boyu konuşmam .benim yanımda da sanki zorla konuşuyor gibi napim konuşmak zorundayım yoksa kocamla aram bozulur bilmem ne der sanki ben sordum sana niye konusuyon diye .yalaka ya
Kaç yaşında bu ya

ecmelll

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar merhaba bıktım bu eşimin ailevi sorunlarından. Bundan iki hafta önce kaynanama gitmiştik kaynım yeni evlendi aynı evde yaşıyorlar eşimle kaynım alacak verecek yüzünden tartışma yaşadı bende tartışma büyümesin diye eve gidelim dedim buraya kadar hiç bir sorun yok daha sonra eltim bizi yemeğe çağırdı kaynanamlarıda çağırdı ama kaynanam onlar oradaysa gelmem diyip gelmedi bende hiç birşey demedim sadece üzüldüğümü belli ettim daha sonra ertesi gün kaynanam eltime cümbürcemaat yemeğe gitmişler ertesi gün eltim beni aradı senin hakkında 'kibirli kinci fesat oğlumu dolduruyor evimizin huzurunu kaçırıyorlar istemiyoruz gelmelerini' falan dediler diye anlattı bende dayanamayıp görümceme söyledim böyle mi söylediniz hakkımda ayıp değilmi dedim onlarda yeminler ettiler öyle birşey demedik diye bu arada eltimde çok yalan söyler yalan yere çok yemin eder o olaydan sonra kayınvalideme hiç gitmedim bu arada şimdi nasıl davranacağımı şaşırdım bana akıl verin biraz uzun oldu kusura bakmayın❤️❤️❤️❤️
Allah yardımcın olsun cnm insan sadece eşi ile değil malesef ailesi ile de evleniyor bı nevi.. bence ikisini karşı karşıya getir.. eltin çok yalan soyluyorsa ve eminsen uzak dur cnm..tek kalmak en iyiisi

Ensarin annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar merhaba bıktım bu eşimin ailevi sorunlarından. Bundan iki hafta önce kaynanama gitmiştik kaynım yeni evlendi aynı evde yaşıyorlar eşimle kaynım alacak verecek yüzünden tartışma yaşadı bende tartışma büyümesin diye eve gidelim dedim buraya kadar hiç bir sorun yok daha sonra eltim bizi yemeğe çağırdı kaynanamlarıda çağırdı ama kaynanam onlar oradaysa gelmem diyip gelmedi bende hiç birşey demedim sadece üzüldüğümü belli ettim daha sonra ertesi gün kaynanam eltime cümbürcemaat yemeğe gitmişler ertesi gün eltim beni aradı senin hakkında 'kibirli kinci fesat oğlumu dolduruyor evimizin huzurunu kaçırıyorlar istemiyoruz gelmelerini' falan dediler diye anlattı bende dayanamayıp görümceme söyledim böyle mi söylediniz hakkımda ayıp değilmi dedim onlarda yeminler ettiler öyle birşey demedik diye bu arada eltimde çok yalan söyler yalan yere çok yemin eder o olaydan sonra kayınvalideme hiç gitmedim bu arada şimdi nasıl davranacağımı şaşırdım bana akıl verin biraz uzun oldu kusura bakmayın❤️❤️❤️❤️
Eltin demek oluyor ki seni çekemiyor iyi niyetli olsaydı farz et kaynanan söyledi koşa koşa bunu sana yetistirmezdi ben senin yerinde olsam kaynanama gider gelir onu orta yerinden catlatirim zamanla Eltin sana iç yüzünü gösterir

Tüm sayfalar yüklendi.