Eltimin yalanları kaynanamın sorunları bıktımmmmm

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Tanışma kategorisinde Ayşee tarafından oluşturulan Eltimin yalanları kaynanamın sorunları bıktımmmmm başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,971 kez görüntülenmiş, 41 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Tanışma
Konu Başlığı Eltimin yalanları kaynanamın sorunları bıktımmmmm
Konbuyu başlatan Ayşee
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Habis

Aynurka

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar merhaba bıktım bu eşimin ailevi sorunlarından. Bundan iki hafta önce kaynanama gitmiştik kaynım yeni evlendi aynı evde yaşıyorlar eşimle kaynım alacak verecek yüzünden tartışma yaşadı bende tartışma büyümesin diye eve gidelim dedim buraya kadar hiç bir sorun yok daha sonra eltim bizi yemeğe çağırdı kaynanamlarıda çağırdı ama kaynanam onlar oradaysa gelmem diyip gelmedi bende hiç birşey demedim sadece üzüldüğümü belli ettim daha sonra ertesi gün kaynanam eltime cümbürcemaat yemeğe gitmişler ertesi gün eltim beni aradı senin hakkında 'kibirli kinci fesat oğlumu dolduruyor evimizin huzurunu kaçırıyorlar istemiyoruz gelmelerini' falan dediler diye anlattı bende dayanamayıp görümceme söyledim böyle mi söylediniz hakkımda ayıp değilmi dedim onlarda yeminler ettiler öyle birşey demedik diye bu arada eltimde çok yalan söyler yalan yere çok yemin eder o olaydan sonra kayınvalideme hiç gitmedim bu arada şimdi nasıl davranacağımı şaşırdım bana akıl verin biraz uzun oldu kusura bakmayın❤️❤️❤️❤️
Ara konuş bence Elgin yalanciysa onun sözüyle iş yapma

Habis

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar merhaba bıktım bu eşimin ailevi sorunlarından. Bundan iki hafta önce kaynanama gitmiştik kaynım yeni evlendi aynı evde yaşıyorlar eşimle kaynım alacak verecek yüzünden tartışma yaşadı bende tartışma büyümesin diye eve gidelim dedim buraya kadar hiç bir sorun yok daha sonra eltim bizi yemeğe çağırdı kaynanamlarıda çağırdı ama kaynanam onlar oradaysa gelmem diyip gelmedi bende hiç birşey demedim sadece üzüldüğümü belli ettim daha sonra ertesi gün kaynanam eltime cümbürcemaat yemeğe gitmişler ertesi gün eltim beni aradı senin hakkında 'kibirli kinci fesat oğlumu dolduruyor evimizin huzurunu kaçırıyorlar istemiyoruz gelmelerini' falan dediler diye anlattı bende dayanamayıp görümceme söyledim böyle mi söylediniz hakkımda ayıp değilmi dedim onlarda yeminler ettiler öyle birşey demedik diye bu arada eltimde çok yalan söyler yalan yere çok yemin eder o olaydan sonra kayınvalideme hiç gitmedim bu arada şimdi nasıl davranacağımı şaşırdım bana akıl verin biraz uzun oldu kusura bakmayın❤️❤️❤️❤️
Merhaba hakkını helal et seni de eşinin de ailesini tanımıyoruz ama senin söylediklerine bakarak az çok biz de kendi fikrinizi belirtiriz . kesinlikle birincisi eltine güvenme derim . ikincisi eşini eminim seviyorsun dur ve kendi evinin içinde ki huzur da bozulmasını istemiyorsan fazla takılma eşinin hatrına kaynananın yaşına ver her evde sorunlar tartışmalar olur hepimiz annemizle bile tartışma yaşarız hemen mesafe koyup bitirmiyoruz bence sizde gerçekten anneniz mış gibi bakın olaya rabbim de gönlüne göre verir ve emin ol bir şekil de ak koyun kara koyun ortaya çıkar sadece biraz Sabır

Tüm sayfalar yüklendi.