Emekleme

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Asena.ase tarafından oluşturulan Emekleme başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 997 kez görüntülenmiş, 69 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Emekleme
Konbuyu başlatan Asena.ase
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asena.ase

Zümree 👸

Kayıtlı Üye
rank
Maşallah prensese benim oğlumda sürünüyordu öyle 9 ayı geçti sanırım emeklesi ben ayaklarından destek veriyordum emeklesin diye şimdi yaşına 5 gün var yürüyor ev talan çamaşır makinesi bulaşık Makinesi düğmelerin anasını ağlatıyor🤦🏼‍♀️😂
Asenam emekleseler ayri dert etmeseler ayri dert biz annelerde çok şekeriz çocuk yönünden herşey bize batıyor bir durmuyoz yerimiz de🤣

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Oyyy masallah ya toprak 7 aylikken emekleyince diyorum bu neden emeklemiyor o kadsr cok istiyorum ondan yapiyosun diyorum🤭🤭
Anladım kuzum her bebekte aynı olmuyor işte Hümeyra da birn türlü emeklemeye başlamıyordu çok endişe ediyordum sonra 1 yaşına girince emekledi

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Anladım kuzum her bebekte aynı olmuyor işte Hümeyra da birn türlü emeklemeye başlamıyordu çok endişe ediyordum sonra 1 yaşına girince emekledi
Aynem.kuzum larenden 1 hafta küçük arkafasimim var bebek emekliyor bu emeklemeyinve ister istemez kafama takılıyor 🥺

Tüm sayfalar yüklendi.