Emmeyen bebek lerinizi tekrardan nasıl memeye alıştırdınız

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Sevgi123 tarafından oluşturulan Emmeyen bebek lerinizi tekrardan nasıl memeye alıştırdınız başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,769 kez görüntülenmiş, 23 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Emmeyen bebek lerinizi tekrardan nasıl memeye alıştırdınız
Konbuyu başlatan Sevgi123
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

AmineErva'm

Kayıtlı Üye
rank
Oğlum bir haftalık oldu fakat naptıysam beni emmedi sarılık oldu mecbur mamaya başladım çok mutsuzum sürekli ağlıyorum bana yardım edermisiniz bebeklerinizi memeye alıştırabildinizmi mamadan sonra ilk çocuğum iki yaşına kadar emmişti beni 😭😭😭😭😭🥺
Benim de bebeğim sarılık oldu ve günlerce emzirirken çok zorlandım tutmak istemiyordu bir gece mecbur kalınca ucuna çok az reçel sürmüştüm göğsümün ve hemen tutmuştu birde kesinlikle göğüs ucunun kahverengi kısmının tamamını ağzına almasını sağla

Sevgi123

Kayıtlı Üye
rank
Benim de bebeğim sarılık oldu ve günlerce emzirirken çok zorlandım tutmak istemiyordu bir gece mecbur kalınca ucuna çok az reçel sürmüştüm göğsümün ve hemen tutmuştu birde kesinlikle göğüs ucunun kahverengi kısmının tamamını ağzına almasını sağla
Aldıramıyorum bacım morarıp gidiyor ömrümde görmedim ben böyle bişey

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Çok şükür iyi biraz çevrenin yorumları yoruyor beni yoksa kızım maşallah hiç üzmüyor beni şuan
Allah'ım çevre yemin ederim ömür törpüsü sanki çocuğu onlar doğurdu ya hiç takma güzelim boşver he de geç hepsine rabbim sabır versin miniği de benim yerime bol bol kokla. 😘❤️

AmineErva'm

Kayıtlı Üye
rank
Allah'ım çevre yemin ederim ömür törpüsü sanki çocuğu onlar doğurdu ya hiç takma güzelim boşver he de geç hepsine rabbim sabır versin miniği de benim yerime bol bol kokla. 😘❤️
Öyle gerçekten herkes bir bilirkişi uzman olmuş bizler dışında 😊 öpüp koklarım tabi sağol canım benim ❤️😊

Helin in annesi

Kayıtlı Üye
rank
Oğlum bir haftalık oldu fakat naptıysam beni emmedi sarılık oldu mecbur mamaya başladım çok mutsuzum sürekli ağlıyorum bana yardım edermisiniz bebeklerinizi memeye alıştırabildinizmi mamadan sonra ilk çocuğum iki yaşına kadar emmişti beni 😭😭😭😭😭🥺
Çok geçmiş olsun canım inşallah düzelir

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar