Emmeyen bebek lerinizi tekrardan nasıl memeye alıştırdınız

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Sevgi123 tarafından oluşturulan Emmeyen bebek lerinizi tekrardan nasıl memeye alıştırdınız başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,782 kez görüntülenmiş, 23 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Emmeyen bebek lerinizi tekrardan nasıl memeye alıştırdınız
Konbuyu başlatan Sevgi123
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Canan_

Kayıtlı Üye
rank
Oğlum bir haftalık oldu fakat naptıysam beni emmedi sarılık oldu mecbur mamaya başladım çok mutsuzum sürekli ağlıyorum bana yardım edermisiniz bebeklerinizi memeye alıştırabildinizmi mamadan sonra ilk çocuğum iki yaşına kadar emmişti beni 😭😭😭😭😭🥺
Geri başlatamadım canım kızım doğduktan 15 gun sonra ağzı pamukçuk oldu emmek istemedi hemen ilaç aldım ama çocuk aç deyip başımın etini yediler göğsümü sağdın ve sadece 3 kez biberonla emdi bir dahada mememi tutmadı.

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Oğlum bir haftalık oldu fakat naptıysam beni emmedi sarılık oldu mecbur mamaya başladım çok mutsuzum sürekli ağlıyorum bana yardım edermisiniz bebeklerinizi memeye alıştırabildinizmi mamadan sonra ilk çocuğum iki yaşına kadar emmişti beni 😭😭😭😭😭🥺
Ben çok denedim ama olmadı canım. Fakat başlarda çok uğraştım Tuttu o zmn sadece üç ay emzirebildim ondan sonra zaten bir daha tutmadı yedi aylık şuan mama ile besliyorum. YouTube den bir video izledim onun sayesindedir üç ay devam ettik orda gece kampı yapın diyordu sende dene üç gün sadece sonra tutar inşallah 🙏♥️

D❤H❤L

Kayıtlı Üye
rank
Ben oyle yapmistim biberonla veriyormusum gibi yapip hemen cekiyordum memeyi veriyordum iki uc gun oyle yapinca alisti daha 1 aylik bile degildi o zamanlar simdi 4 ayi gecti yine emmek istemiyordu ve ucuna azicik sekerli su doktum oyle emzirdim gunlerce simdi yine emiyor Allha sukur

Sevgi123

Kayıtlı Üye
rank
Sakinleştirip tekrar tekrar deneyin eminim alacaktır bende yaşadım çünkü aynı şeyleri reçeli bir deneyin derim sonra tekrar yazınn bur

Sakinleştirip tekrar tekrar deneyin eminim alacaktır bende yaşadım çünkü aynı şeyleri reçeli bir deneyin derim sonra tekrar yazınn buraya
Reçel ağır olmazmı sütüm gidiyor oğlum tutmuyor gerçekten deliricem 😭
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ben çok denedim ama olmadı canım. Fakat başlarda çok uğraştım Tuttu o zmn sadece üç ay emzirebildim ondan sonra zaten bir daha tutmadı yedi aylık şuan mama ile besliyorum. YouTube den bir video izledim onun sayesindedir üç ay devam ettik orda gece kampı yapın diyordu sende dene üç gün sadece sonra tutar inşallah 🙏♥️
Bi kere tutsa bırakmıyacak bence videoyu bulup denicem öneriniz için teşekkür ederim inşallah işe yarar

Bi kere tutsa bırakmıyacak bence videoyu bulup denicem öneriniz için teşekkür ederim inşallah işe yarar

Öyle gerçekten herkes bir bilirkişi uzman olmuş bizler dışında 😊 öpüp koklarım tabi sağol canım benim ❤️😊
Millete bakma canım bende rezil kötü bir anneyim millete bakarsak 😭 kocam bile isteyerek emzirmediğimi düşünüyor öyle zoruma gidiyor ki

Son düzenleme:

Husnıyeeee

Kayıtlı Üye
rank
Canım diğer yorumları okudum çocuk morarıyor demişsin sen bebeğin burnun bakımını yapıyor musun canım bebeğin burnu tıkalı olunca da tutmak istemeye bilir , eğer yaptığın halde bebeğin tutmuyorsa siyah yerini kesinlikle sürekli dürtüp dürtüp ver

Millete bakma canım bende rezil kötü bir anneyim millete bakarsak 😭 kocam bile isteyerek emzirmediğimi düşünüyor öyle zoruma gidiyor ki
Ya benim eşim sürekli emzirdiğim halde bebek aç morelini bozma bunlarıa sen güçlü ol ki bebeğin de sarılık olmasın topla kendini tık memeyi ağızına uyuyor mu elini ufak soğuttup ensenine koy dürt sürekli ağızını aç memenin sütünü ağızına sürüp tadını almasını sağla pes etme

AmineErva'm

Kayıtlı Üye
rank

Hayır öyle badazlama doldurmayın hafif dokundurup amaç tatlılık bulaşsın tutuyor inanın

Sevgi123

Kayıtlı Üye
rank
Hayır öyle badazlama doldurmayın hafif dokundurup amaç tatlılık bulaşsın tutuyor inanın
Evde vişne reçelim var sadece onla denicem sabah inşallah tutar hepinizin yorumlarını tek tek denicem ya anlamadığım kızımda çok zor tuttu ama tutmuştu oğlum bayağı inatçı çıktı . Artık çenesi de güçlendi zorlayınca iki hüpte olsa tutuyor ama bırakıyor hemen geri şırıngayla beslemeye başladım sarılığı hafifledi inşallah tuttu diye yazarım hepinizede duacı olurum ömrümce kimse anlamıyor keyfi vermiyorum sanıyorlar en yakınlarım bile o zoruma gidiyor

Mnengizek

Kayıtlı Üye
rank
Asla pes etmeden surekli gogsunuzu verin mamadan once sizi emsin mamadan sonrada sizi emsin hatta emmiyo diye mama vermek yerine yarim saat bekleyip tekrar göğsünüzü verin siz daha inatci olun saglik merkezine gidip yardim alin mamayi biberonla degil şırınga ile verin yine emmeye zorlayin tutuyolar siz pes etmeyin o pes etsin.

Sevgi123

Kayıtlı Üye
rank
Asla pes etmeden surekli gogsunuzu verin mamadan once sizi emsin mamadan sonrada sizi emsin hatta emmiyo diye mama vermek yerine yarim saat bekleyip tekrar göğsünüzü verin siz daha inatci olun saglik merkezine gidip yardim alin mamayi biberonla degil şırınga ile verin yine emmeye zorlayin tutuyolar siz pes etmeyin o pes etsin.
Valla tam vazgeçmek üzereyken gördüm mesajınızı napssm almıyor şırıngadanda illallah etmiş vaziyetteyim

Mnengizek

Kayıtlı Üye
rank
Valla tam vazgeçmek üzereyken gördüm mesajınızı napssm almıyor şırıngadanda illallah etmiş vaziyetteyim
Zor annelik kolaymi boşuna cennet serilmemiş ayaklarına rabbim yardimcimiz olsun insallah hayirli guzel ahlakli evlatlar nasio etsin ama nolursa olsun sen pes etmeden devan etmen gerek emzir surekli bu gibi dönemleri zorluklaro hepimiz yasiyoruz insallah yenide alisir ve bol bol emer seni simdi olmasa bile ilerde iyiki emzirmisim pes etmemisim dersen eger birakirsa emmemesi cok zoruna gider cok üzülürsün ben ilk oglumda hâlâ icim sizlar uzuluyorum 6 ay emdi insallah bunda 2 yasina kadar emer 🤲

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar