Emmeyen bebek lerinizi tekrardan nasıl memeye alıştırdınız

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Sevgi123 tarafından oluşturulan Emmeyen bebek lerinizi tekrardan nasıl memeye alıştırdınız başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,812 kez görüntülenmiş, 23 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Emmeyen bebek lerinizi tekrardan nasıl memeye alıştırdınız
Konbuyu başlatan Sevgi123
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Selda mas

Kayıtlı Üye
rank
Faydalı olabilir benim önceden harika emiyordu yetmiyo kusuyo diye mama da başladık sonra emmek istemedi oğlumda hem mama hem meme harika gitmiştik o çok düşkündü emmeye hemen pes etti kızım ben şimdi elektrik süpürgesi sesini açıyorum yatağa yatırım o şekilde emziriyorum geceleri uykuda da alır bide bunu dene işe yarayabilir ❣️

Sevgi123

Kayıtlı Üye
rank
Zor annelik kolaymi boşuna cennet serilmemiş ayaklarına rabbim yardimcimiz olsun insallah hayirli guzel ahlakli evlatlar nasio etsin ama nolursa olsun sen pes etmeden devan etmen gerek emzir surekli bu gibi dönemleri zorluklaro hepimiz yasiyoruz insallah yenide alisir ve bol bol emer seni simdi olmasa bile ilerde iyiki emzirmisim pes etmemisim dersen eger birakirsa emmemesi cok zoruna gider cok üzülürsün ben ilk oglumda hâlâ icim sizlar uzuluyorum 6 ay emdi insallah bunda 2 yasina kadar emer 🤲
O kadar zoruma gidiyorki kocam bile süt hakkın bile yok çocukta diyor oysaki mama vermek manevi olarakta beden olarakta çok yıpratıyor beni bi bilse 🥺 kızım iki yıl emdi zorla bıraktırdım bundanşaştım kaldım pes etmiyorum sütüm halen var ama bir kere bile tutmuyor beni 🥺😭 mememin ucunu beğenmiyor
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Faydalı olabilir benim önceden harika emiyordu yetmiyo kusuyo diye mama da başladık sonra emmek istemedi oğlumda hem mama hem meme harika gitmiştik o çok düşkündü emmeye hemen pes etti kızım ben şimdi elektrik süpürgesi sesini açıyorum yatağa yatırım o şekilde emziriyorum geceleri uykuda da alır bide bunu dene işe yarayabilir ❣️
İnşallah işe yarar birazdan denicem teşekkür ederim yorumunuz için

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Oğlum bir haftalık oldu fakat naptıysam beni emmedi sarılık oldu mecbur mamaya başladım çok mutsuzum sürekli ağlıyorum bana yardım edermisiniz bebeklerinizi memeye alıştırabildinizmi mamadan sonra ilk çocuğum iki yaşına kadar emmişti beni 😭😭😭😭😭🥺
Benimde kızım emmedi kuzum 😒

Tüm sayfalar yüklendi.