emmeyi nasıl biraktirabilirim önerileriniz

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ysr💮 tarafından oluşturulan emmeyi nasıl biraktirabilirim önerileriniz başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,965 kez görüntülenmiş, 35 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı emmeyi nasıl biraktirabilirim önerileriniz
Konbuyu başlatan Ysr💮
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ysr💮

Ysr💮

Kayıtlı Üye
rank
30 haftalık hamileyim 17 aylık bir oğlum var ne yaptıysam emzireyi biraktiramiyorum çok düşkün ve endişeleniyorum emdiği için hasta falan olur diye sizce ne yapmalıyım

Esma Aydın

Kayıtlı Üye
rank
30 haftalık hamileyim 17 aylık bir oğlum var ne yaptıysam emzireyi biraktiramiyorum çok düşkün ve endişeleniyorum emdiği için hasta falan olur diye sizce ne yapmalıyım
Benim kızım da 22 aylık bende bıraktırma yi düşünmüyorum en azından o sakinleştiri yor kardeşi gelince de kolaylık olur diye düşünüyorum

Ysr💮

Kayıtlı Üye
rank
Doguma bırsey kalmamıs canım kesmeye basla dogum dan sonra ben emecem tranvasına girmesin
Sütün rengi kıvamı değişti birakmayinca korktum artık hastalanır diye
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Benim kızım da 22 aylık bende bıraktırma yi düşünmüyorum en azından o sakinleştiri yor kardeşi gelince de kolaylık olur diye düşünüyorum
Hamilemisin peki canım

Beyza Fırat

Kayıtlı Üye
rank
Benim Bi akrabanın bebeği de öyleydi göğsünün ucuna bebeğin sevmediği yiyecekler sürüp bırakırdı ne kafar doğru olur bilmem ama

Canan_

Kayıtlı Üye
rank
Canım şimdiye kadar çoktan kesmen lazımdı bebeğin doğunca ona neyi emzireceksin göğsüne siyah birşeyler sür acı sür bir ŞEKILDE bıraktır doktorun seni uyarmadımı

Esma nur ktbs

Kayıtlı Üye
rank
Benim kızım 13 yaşına girecek benide emzir diyor bebek doğunca 🤣🤣🤣tamam dedim önce sen emersin kalınca bebek emer artık
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bence de bîraktır 17 aylık yeterli bi süre bebek için salça falan sür aktarlarda birşey varmış ama tam bilemedim adını

Canım ketçap felan sur bakalım yada sevmedigi ne varsa ondan sur göğsüne belki tiksinir yada mayonez gibi şeyler aklıma başka bişi gelmiyor 🤷

Tüm sayfalar yüklendi.