emmeyi nasıl biraktirabilirim önerileriniz

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ysr💮 tarafından oluşturulan emmeyi nasıl biraktirabilirim önerileriniz başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,961 kez görüntülenmiş, 35 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı emmeyi nasıl biraktirabilirim önerileriniz
Konbuyu başlatan Ysr💮
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ysr💮

S♥️E💙

Kayıtlı Üye
rank
Emzirmeyi kesmenize gerek yok, yazılan cevapları görünce annelerin bu kadar cahil olmasına çok şaşırdım. Süt şuan emen bebeğinize zarar vermez içeriği değisecektir doğum yaklaştıkça ama onu olumsuz etkileyecek şekilde değil. TANDEM EMZIRME yazıp araştirabilirsiniz, iki bebeginizi ayni anda emzirebilirsiniz. 2yaşına kadar emmek onun da hakkı ve memeye biseyler sürmek, zorla bıraktırmaya çalışmak hem psikolojik olarak oğlunuzu olumsuz etkiler hem de aranızda güvenli bağ zedelenir, daha diğer bebek doğmadan kendisini kötü hisseder. Bebeginiz dogdugunda sen abisin şöyle yap böyle yap uslu ol artık emme vs gibi konuşmalar yapmamanız ikiniz için de en güzeli. Instagramda youtube ta artık çok eğitici içerikler var, takip edebilirsiniz.
Ikı bebek aynı anda emzırılmez canım 17 aylık gayet iyi bi sure 2 yasına kadar emmek hakkı ama 2 yas bebekle bi bir bebegın emmesı bir degil bebege ilk yarayan sutu de oldu olacak buyuk emsın de yarasın o zaman

Murat. Cennet. Dowut.

Kayıtlı Üye
rank
30 haftalık hamileyim 17 aylık bir oğlum var ne yaptıysam emzireyi biraktiramiyorum çok düşkün ve endişeleniyorum emdiği için hasta falan olur diye sizce ne yapmalıyım
Tatlım memene kaş kalamı ıle degısık bısıler cız sonra goster her memı ıstedıgınde öle yap bırakır benım buyuk oglum baya dusguntı ole bırakdırdım.

Evinn

Kayıtlı Üye
rank
30 haftalık hamileyim 17 aylık bir oğlum var ne yaptıysam emzireyi biraktiramiyorum çok düşkün ve endişeleniyorum emdiği için hasta falan olur diye sizce ne yapmalıyım
Canım siyah bant vur deki memem çiz oldu korkar artık istemez bende kızıma öyle yaptim çok kolay oldu

Nursemom

Kayıtlı Üye
rank
Ikı bebek aynı anda emzırılmez canım 17 aylık gayet iyi bi sure 2 yasına kadar emmek hakkı ama 2 yas bebekle bi bir bebegın emmesı bir degil bebege ilk yarayan sutu de oldu olacak buyuk emsın de yarasın o zaman
Siz önce yazdığımı gidin araştırın sonra gelin burada eleştirin.
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Başkalarına cahil DEMEDEN önce kendinize dönüp bakın şimdi iki sene emziricek doğumdan sonra iki senede diğer çocuğuyla birlikte emziricek şuan emzirmeyi bırakması sonra bırakmasından daha kolay olucak kardeşi doğduktan sonra onu emziriyorsun beni emzirmiyorsun deyip on katı daha fazla kıskanıcak sizin deyişinizle travma yaşicak.allaha şükür bu cahil halimle 3 çocuk büyüttüm.
Keşke büyütmeseymişsiniz. Sizin gibiler yüzünden ortalık psikolojisi bozuk insan dolu.

S♥️E💙

Kayıtlı Üye
rank

Keşke büyütmeseymişsiniz. Sizin gibiler yüzünden ortalık psikolojisi bozuk insan dolu.

Kıme yazdın psikolojisı bozuk insanı

S♥️E💙

Kayıtlı Üye
rank
Kıme yazdın psikolojisı bozuk insanı

Okuduğunuzu anlama sorunu mu yaşıyorsunuz
Neyin kafasını yasıyon

Tüm sayfalar yüklendi.