Emzige nasıl alıştırırım

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Dilan Akpınar tarafından oluşturulan Emzige nasıl alıştırırım başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,207 kez görüntülenmiş, 16 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Emzige nasıl alıştırırım
Konbuyu başlatan Dilan Akpınar
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 2 melek annesiyim

Tgba

Guest
rank
Ben ayagimda salliyirdum oglumu elimle uyuyana kadar tutuyordum birkackere bu sekil yapinca alismisti

2 melek annesiyim

Kayıtlı Üye
rank
Bazı çocuklar alışmıyor sevmiyor ben kizimdada oglumdada doğduğu an verdim hep 8 ay uğraştım.kizimda hep çıkartınca verdim yine çıkarttı yine verdim kaç eksik degistirdim ama yok 8 aydan sonra emmimde ben vermedim büyüdü diye oğlumda 7bay uğratın oda sevmedi böyle daha iyi ya alışsa bırakması zor

Dilan Akpınar

Kayıtlı Üye
rank
Aman hic alistrma canm birak sonra biraktrrken cok zor oluo bn bidha dgurursam emzik vermeyecem
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bilmiyorum abla ya eşimin babannesi falan alıştır diyolar rahat diyolar oğlumda alıcak gibi 5 10 sn emiyo birakiyor zorlasam alır biraktiramam sonra en iyisi baslamamak aunen

Benimki de 2 yasinda zor biraktirdk😝
Bende başlamiyim o zmn

Bazı çocuklar alışmıyor sevmiyor ben kizimdada oglumdada doğduğu an verdim hep 8 ay uğraştım.kizimda hep çıkartınca verdim yine çıkarttı yine verdim kaç eksik degistirdim ama yok 8 aydan sonra emmimde ben vermedim büyüdü diye oğlumda 7bay uğratın oda sevmedi böyle daha iyi ya alışsa bırakması zor
Bende baslatmiyim ya bırakması zor olurmuş

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar