Emzik içine su kaçması

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Doğuma Hazırlık kategorisinde missmadame tarafından oluşturulan Emzik içine su kaçması başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,146 kez görüntülenmiş, 24 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Doğuma Hazırlık
Konu Başlığı Emzik içine su kaçması
Konbuyu başlatan missmadame
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

missmadame

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar haftaya doğuma alabilirmiş doktorum bende bugun göğüs kalkanlarımı göğüs pompasını her ihtimale karşı emziğini de kaynattım ama emziğin içinde su kaldı. Unutmuşum ve sallıyorum sıkıyorum çıkmıyor. Wee markanın 0 6 ay emziği nasıl çıkar yoksa hatalı ürünmü sizce

Zümree 👸

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar haftaya doğuma alabilirmiş doktorum bende bugun göğüs kalkanlarımı göğüs pompasını her ihtimale karşı emziğini de kaynattım ama emziğin içinde su kaldı. Unutmuşum ve sallıyorum sıkıyorum çıkmıyor. Wee markanın 0 6 ay emziği nasıl çıkar yoksa hatalı ürünmü sizce
Canim Ben de kaynatıyorum içine su girdiğinde sıktığımda geri çıkıyor ama seninki neden çıkmamış acaba

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Canım sıktığında çıkması lazım ama neden çıkmamış acaba

missmadame

Kayıtlı Üye
rank
Vala bilmiyorum kızlar resim ekleyemedim bende öyle hatırlıyorum sıkınca yada sallayınca çıkıyordu. Küflenir böyle içinde suyla da atıp yenisini deneyim.

Yiğit Efe'm

Kayıtlı Üye
rank
Sağ salim kucağına al bebeğini inşaAllah canım at onu alabiliyorsan yenisi al suyu çıkarmadan asla kullanma

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar