Emziren anneler konu oruç

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Eymenin Annesi tarafından oluşturulan Emziren anneler konu oruç başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,852 kez görüntülenmiş, 22 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Emziren anneler konu oruç
Konbuyu başlatan Eymenin Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Sümeyraaa🤍

حببتى❤️

Kayıtlı Üye
rank
Ramazan in 12.gunu kırkım bitiyor tutsam olurmu ki sütüm azalır mı
Cnm kirkinin çıkmasını bklme poryc tutmak için adetin kesilmsse tutabilirsin sütünde illaki azalmaa olur midesi küçücük zaten doyarl olaniyla yada için rahat etmezsse mama da verebilirsin yani bnm dusluncelm böyle Mama verme taraftarı değilim ama bnde mecbur kalırsam verecm yinede sen bilirsin 😊
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Cnm orucunu tutmanı tavsiye ederim. Zaten aksamdan sahura kadar yediklerin yavruna süt yapacaktır emin ol. Bn 3 cocukta da emzirirken ve de hamikeyken tuttum hep cok sükür bi sıkıntım olmadı rabbim sabrını da sütünüde veriyor
👍👍👍

Sümeyraaa🤍

Kayıtlı Üye
rank
Cnm kirkinin çıkmasını bklme poryc tutmak için adetin kesilmsse tutabilirsin sütünde illaki azalmaa olur midesi küçücük zaten doyarl olaniyla yada için rahat etmezsse mama da verebilirsin yani bnm dusluncelm böyle Mama verme taraftarı değilim ama bnde mecbur kalırsam verecm yinede sen bilirsin 😊
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

👍👍👍
Aslında mantıklı düşünmüşsun 👍

Tüm sayfalar yüklendi.