Emziren anneler

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Husnıyeeee tarafından oluşturulan Emziren anneler başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,491 kez görüntülenmiş, 11 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Emziren anneler
Konbuyu başlatan Husnıyeeee
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Aysem

Anne olacağım

Kayıtlı Üye
rank
Anneler sağ memem çok büyük diğerine göre sizde aynısı mı bu durum ne zamana kadar sürer artık eskisine dönsün istiyorum bebeğim 7 aylık emziriyorum halada biraz küçülsün istiyorum çok belirgin 😒
Hala hala bende yeni duydum canım döner normale ya ağırlıklı olarak onu emzirmeye çalış

Çiçek20

Kayıtlı Üye
rank
Anneler sağ memem çok büyük diğerine göre sizde aynısı mı bu durum ne zamana kadar sürer artık eskisine dönsün istiyorum bebeğim 7 aylık emziriyorum halada biraz küçülsün istiyorum çok belirgin 😒
Canım ben bir iki arkadışımdan duymuşdum normal öyle olması sütü kesdiyinde normalse dönüyor belki o göysünde sütün cok onun için olur duruyor

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Ağırlık olarak onu emzir balım benim de doğumdan sonra sol çok büyüktü annem durmadan onu emzir dedi şükür eskisine nazaran daha küçük ama sağ göğsüme denk geldim diye biraz daha fazla emzirmen lazım. Bol bol onu emzir düzelir inşallah 🤲🏻

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Ay canım bende aynı dertten muzdaribim bebeğim 1 yaşında w😔 bı çözüm yolu bulamadım sürekli büyük tarafında emzirsem fayda etmedi bı arkadaşım böyle kalıyor dedi 😔 deneyip faydasını gördüğün bişey olursa benimlede paylaşır mısın. Gerçekten gıcık bi durum

Sevgiyavuzd

Kayıtlı Üye
rank
Aynı durumu bende yaşıyorum canım benim de kızım 6 aylık üstelik bu ara hiç emmiyor atletimden taşıyor memem 🤭😅😕

Tüm sayfalar yüklendi.