Emzirme sonrası göğüs sızlaması

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Mahnur tarafından oluşturulan Emzirme sonrası göğüs sızlaması başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,049 kez görüntülenmiş, 15 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Emzirme sonrası göğüs sızlaması
Konbuyu başlatan Mahnur
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 𝙰𝚕𝚒𝚑𝚊𝚗'ı𝚗 𝙰𝚗𝚗𝚎𝚜𝚒♡

Mahnur

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar kaç oldu soruyorum cevap veren olmuyor 1bucuk ay önce doğum yaptım her emzirdigimde göğüslerim çok ağırıyor sızlıyor böyle benim gibi yaşayan var mı

Kızlar kaç oldu soruyorum cevap veren olmuyor 1bucuk ay önce doğum yaptım her emzirdigimde göğüslerim çok ağırıyor sızlıyor böyle benim gibi yaşayan var mı
Canım kusura bakma ben fazla giremiyorum o yüzden peki göğüs ucu mu sızlıyor yoksa komple göğsün mü eğer komple göğsün sızlıyorsa her emzirmede süt kanallarına süt doluyor bende de aynı oluyordu bende senin gibi korkmuştum

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Doğumdan 2 gün sonra kan gelecek şekilde kötü yapmıştı kızım sağ göğsümü her anne yaşıyor maalesef genelde yanlış emzirme diyorlar

Defne

Kayıtlı Üye
rank
Cnm bende henuz dogum yapmadim ama cok arastirdim seminerlere katilip eğitim aldim eger emzirmede canin yaniyorsa bi rahatsizligin yoksa yanlis emzirmed3ndir youtubede falan videolar var onlari izle istersen posizyonu falan cok onemli ve asla makas hareketi ile gogsunu sıkma

Sinoplu

Kayıtlı Üye
rank
Canim devamli sicak suyla yika goguslerini gerekirse sağ cunki rahatlatiyo bazi bebekler tam ememediklerinde gogus bosalmiyo bide lansinoh krem mutlaka kullan mutlaka

Mahnur

Kayıtlı Üye
rank
Canım kusura bakma ben fazla giremiyorum o yüzden peki göğüs ucu mu sızlıyor yoksa komple göğsün mü eğer komple göğsün sızlıyorsa her emzirmede süt kanallarına süt doluyor bende de aynı oluyordu bende senin gibi korkmuştum
Komple göğsüm canım seninki nasıl geçti peki sonra
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Doğumdan 2 gün sonra kan gelecek şekilde kötü yapmıştı kızım sağ göğsümü her anne yaşıyor maalesef genelde yanlış emzirme diyorlar
Yaa YouTube tan bi izliyeyim emzirme videolarını bide ve im göğsüm çok yumuşak oluyor ona rağmen varmıdır süt

Komple göğsüm canım seninki nasıl geçti peki sonra
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Yaa YouTube tan bi izliyeyim emzirme videolarını bide ve im göğsüm çok yumuşak oluyor ona rağmen varmıdır süt
İlk zamanlar çok aciyordu zaman geçtikçe azalıyor canım benim kızım 9 aylık oldu hâlâ emzirirken diğer göğsüm sızlıyor

Esra Çınarrrr

Kayıtlı Üye
rank
İlk bebegimde benimde olmuştu bir süre sonra biraz daha azalır sızlama hatta sırtınızdada böyle ince sızlama olur süt birikiyor bide tam bosalmadigi için oluyor diyordu annemler

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar