Sorum var Emzirmeyi bırakmalımıyım?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde asya_33 tarafından oluşturulan Emzirmeyi bırakmalımıyım? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 668 kez görüntülenmiş, 31 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Emzirmeyi bırakmalımıyım?
Konbuyu başlatan asya_33
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Hemen birakmalisin canim karnindakinada oglunada cok zararli
Lütfen insanları korkutmayı kesin ya bende 20 haftalık gebeyim oğlum da 19 aylık daha 1 ay çnce kestim doktorum ikinci tremesteın sonuna kadar emzirebilirsin hiç bir sorun olmaz dedi öylede bir şey olmadı. Oğlumunda gelişmi iyiydi hatta kilo alını karnımda ki bebeğinde benimde hiç bir kan değerimde bozulma olmadı kulaktan dolma bilgi ile milleti korkutuyorsunuz.
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Slm kızlar ben 7 haftalık hamileyim 1 yaşında oğlum var emziriyorum bu karnımdaki bebeğime zararı olurmu lütfen cevap verin ❤️
Beneğin kaç aylık peki canım yani 1 yaş kaç ay benim oplum 19 aylık karnımda ki minikte 20 haftalık oğlumu daha 1 ay önce kestim hatta 1 ay bile olmadı eğer bebeğin çok büyük değilse hemen kesme onunda o süte ihtiyacı var çünkü birde ek gıda işe arası nasıl eğer ek gıda ile arası iyi ise ve biberon tutmayı bişiyorsa Kesmen kolay olur benim oğlum asla bilmiyordu biberon tutmayı 2 ayda öğrettim ama ömrümden ömür gitti 😂😂. Bu arada sağ salim gelsin minik 🤲🏻

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Lütfen insanları korkutmayı kesin ya bende 20 haftalık gebeyim oğlum da 19 aylık daha 1 ay çnce kestim doktorum ikinci tremesteın sonuna kadar emzirebilirsin hiç bir sorun olmaz dedi öylede bir şey olmadı. Oğlumunda gelişmi iyiydi hatta kilo alını karnımda ki bebeğinde benimde hiç bir kan değerimde bozulma olmadı kulaktan dolma bilgi ile milleti korkutuyorsunuz.

Beneğin kaç aylık peki canım yani 1 yaş kaç ay benim oplum 19 aylık karnımda ki minikte 20 haftalık oğlumu daha 1 ay önce kestim hatta 1 ay bile olmadı eğer bebeğin çok büyük değilse hemen kesme onunda o süte ihtiyacı var çünkü birde ek gıda işe arası nasıl eğer ek gıda ile arası iyi ise ve biberon tutmayı bişiyorsa Kesmen kolay olur benim oğlum asla bilmiyordu biberon tutmayı 2 ayda öğrettim ama ömrümden ömür gitti 😂😂. Bu arada sağ salim gelsin minik 🤲🏻
Kesinlikle katılıyorum

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank

asya_33

Kayıtlı Üye
rank
Benim oğlum 1yaş 1 aylık ay bir korkma geldi bana ha kızlar benim 5sene çocuğum olmadı hep düşük yapardım ama sonra çok şükür bir oğlumuz oldu ve şuanda 7 haftalık hamileyim Allah'tan hayırlısı hepinize teşekkür ederim Allah miniklerimiz bize bağışlasın bu arada benim oğlum ek gıda tüketiyor ama biberon kesinlikle ve kesinlikle emiyor nasıl kescem onada bilmiyorum

Minik prensim

Kayıtlı Üye
rank

Merhaba Ayşenur biberon tutmayı nasıl öğrettin benimki bilmiyo biraz taktik ver nolurrrrr 😅

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar