Emzirmeyi nasıl yapiyorsunuz

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Duruu tarafından oluşturulan Emzirmeyi nasıl yapiyorsunuz başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 409 kez görüntülenmiş, 7 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Emzirmeyi nasıl yapiyorsunuz
Konbuyu başlatan Duruu
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan S♥️E💙

Duruu

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar ben bebeğimi tek meme olarak emziriyorum her iki saatte bir uyandirip bir meme bosalana kadar emziriyorum diger memeyide diger iki saat sonra emziriyorum doğrumu yapıyorum sizce sizler nasil emziriyorsunuz yani bir memeden digerine gecene kadar 4 saaat geçmiş oluyor bu sekilde uzun süre kaldiginda süt kesilme falan yapmaz degilmi

Bla bla bla

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar ben bebeğimi tek meme olarak emziriyorum her iki saatte bir uyandirip bir meme bosalana kadar emziriyorum diger memeyide diger iki saat sonra emziriyorum doğrumu yapıyorum sizce sizler nasil emziriyorsunuz yani bir memeden digerine gecene kadar 4 saaat geçmiş oluyor bu sekilde uzun süre kaldiginda süt kesilme falan yapmaz degilmi
Oqlumdada sizn qibi yaptım şimdi kizimdada aynısını yapıyorum kuşum doqru yada yanlış neye qoreki cocuqumun karnının dönüp doymamasi önemli süt warsa tabi. Benim olduqundan bi saq weriyorum diqer emzirmeme sol weriyorum mesela

Duruu

Kayıtlı Üye
rank
Oqlumdada sizn qibi yaptım şimdi kizimdada aynısını yapıyorum kuşum doqru yada yanlış neye qoreki cocuqumun karnının dönüp doymamasi önemli süt warsa tabi. Benim olduqundan bi saq weriyorum diqer emzirmeme sol weriyorum mesela
Önceleri ikisini bir verdiğimde diger iki saate sütüm birikmiyordu malesef bende böyle bi care buldum bu daha mantıklı geliyor vallahi

S♥️E💙

Kayıtlı Üye
rank
Bi gogsunun sutu bitmeden oburunu verme canım emzırdın kaldı bi emmeye yine aynı gogusu ver bebege yarayan sut sondaki sut yani gogsun bosalana kadar aynı gogusu vermen lazım dogru yapıyorsun. 👍😃

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Sagolun kızlar Allah razı olsun bilmiyordum ben şimdi sizin gibi deneyeyim

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar