Sorum var Emzirmeyi bırakmalımıyım?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde asya_33 tarafından oluşturulan Emzirmeyi bırakmalımıyım? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 696 kez görüntülenmiş, 31 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Emzirmeyi bırakmalımıyım?
Konbuyu başlatan asya_33
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
İyiz şükür napalım biraz rahatsızım psikolojik olarak iyi değilim. Sıkıntılar sıkıntılar en sonunda delirtti beni kaynanam. Düzelirde ne zaman düzelir Allah bilir herşeyin hayırlısı bakalım 😘 😘 umut nasıl iyimi iyimisiniz
Aşkım sorunların inşallah duzelir biran önce ben iyiyim kuzum umutta iyi dış ckaracak huysuz ağlıyor gecenlede ateşi çoktu şükür düştü

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Nasılsın kuzum iyimisin
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Anladım peki sen hangi mamayı kullandın veya ben devam sütü mü verim 1 buçuk yaşında ama kesmem gerekiyo benimde sağlık sorunlarım çok ilerledi erteleyemiyorum artık 😔

Anladım peki sen hangi mamayı kullandın veya ben devam sütü mü verim 1 buçuk yaşında ama kesmem gerekiyo benimde sağlık sorunlarım çok ilerledi erteleyemiyorum artık 😔

Anladım peki sen hangi mamayı kullandın veya ben devam
Bebelac gold kullankyorym canım benim kayra devam sütünü almadı. Birde bebelac gold cidden benim sütüme çok benziyordu

Minik prensim

Kayıtlı Üye
rank
Aşkım sorunların inşallah duzelir biran önce ben iyiyim kuzum umutta iyi dış ckaracak huysuz ağlıyor gecenlede ateşi çoktu şükür düştü
Geçmiş olsun canım benim düzelir inşallah çıkarır bir an önce zor gerçekten 🥰 bizde hala aynı diş çıkarıyoruz bir önce hepsi çıksa keşke ne güzel olurdu

Bebelac gold kullankyorym canım benim kayra devam sütünü almadı. Birde bebelac gold cidden benim sütüme çok benziyordu
15 aylık şuanda kaç numarasını almam gerekiyo

Son düzenleme:

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Geçmiş olsun canım benim düzelir inşallah çıkarır bir an önce zor gerçekten 🥰 bizde hala aynı diş çıkarıyoruz bir önce hepsi çıksa keşke ne güzel olurdu

15 aylık şuanda kaç numarasını almam gerekiyo
Ben 4 numarwyı kullanıyorym canım 1 yaş ve üstü o

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar