En ilginç hamilelikleriniz anlatabilir misiniz 😅

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Husnıyeeee tarafından oluşturulan En ilginç hamilelikleriniz anlatabilir misiniz 😅 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,640 kez görüntülenmiş, 37 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı En ilginç hamilelikleriniz anlatabilir misiniz 😅
Konbuyu başlatan Husnıyeeee
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Husnıyeeee

Kehribal

Kayıtlı Üye
rank
amin canım cümlemizinki işallah gulum
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

benim baba annem evlendikten sonra hiç adet olmamiş 18 tane cocuk dogurmuş 9 tanesi vefat etmiş 9 tanesi yaşamiş ben bunu duyunca şok.olmuştum nasil ya insan hiç adet görmeden cocuk sahibi nasil olur diye demekki oluyomuş dikkat et vallahi adet olmuyorum diye tedbiri elden birakma gulum🤣🤣
Maşallah 18 tane helal olsun yani eskiler hep öyle ya olmuyorlarmis ilk başlarda dikkat ediyordum baktım adet olmayınca dikkat etmedim

Husnıyeeee

Kayıtlı Üye
rank
amin canım cümlemizinki işallah gulum
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

benim baba annem evlendikten sonra hiç adet olmamiş 18 tane cocuk dogurmuş 9 tanesi vefat etmiş 9 tanesi yaşamiş ben bunu duyunca şok.olmuştum nasil ya insan hiç adet görmeden cocuk sahibi nasil olur diye demekki oluyomuş dikkat et vallahi adet olmuyorum diye tedbiri elden birakma gulum🤣🤣
😂😂😂

Mirnaz

Kayıtlı Üye
rank
ben yeni evlendim korunmadık, korunmadığımız halde eşim kendini geri çekiyordu ilk zamanla korunmadık sonraki zamanlarda korunduk ama hamile kalmışım bilmiyorum haberim yok abi 5,5 haftalık gebeydim öğrendiğimde 😂 yatak döşeklik oldum mide bulantısı falan eşim sandı hastayım 😅 birde kaşıklarım ağrıyor bende 3 gün öncesinden adet sökücü aldım eczaneden, eczanede 40 tane bana bahane anlattı bende kızdım kullanmadım adet olucam bugün yarın bugün yarın diye diye 😂 hamileymişim 😂 midem bulanıp, yatak döşeklik olmayıncaya kadar hamile olduğumu bilmiyordum bile 🥰 şimdi 37 haftalığız🥰🥰🌸 sizinde ilginç hamilelik hikayeleriniz var mı 😂
Ay bende anlatım bı oğlan birde kızım var kızım daha küçük iki yaşına girmesine az kalms ve ben kızımda sezeryan da oldum için hamilelik doğum hep gözümde kararmıştı ve korunydm titizlikle hemde. Hamile kalan akrblra falan gülerdm tadını çıkartın çocuk falan dusunmeyin ben artık hiç dusunmym kendime hayatıma bakcm keyfini çıkarcm diye öyle büyük konuşa konuşa korunarak hamile kaldm. Reglım 6 gün gecikti ben normal dedm ecnznye oğlumun ilaçlarını almya gitim gelmişken bir test alim dedim yoktur ama yinede içimi rahatlım dedim testi yaptım gibi çift çizgi çıktı ben de döndüm teste baktım tek çizgi diye yine önüme baktım anam bı baktim direk çift çizgi çıktı ve hıçkıra hıçkıra ağladm halada hamile oldgmu kabulenmym nasıl oldu da hamile kaldm diye duusnmym işte Allah'ın
Taktiri ☺️☺️☺️ Rabbim olmayan isteyen herkese hayırlı sağlıklı evlatlar nasıp etsin 🙏🙏❤️

Husnıyeeee

Kayıtlı Üye
rank
Ay bende anlatım bı oğlan birde kızım var kızım daha küçük iki yaşına girmesine az kalms ve ben kızımda sezeryan da oldum için hamilelik doğum hep gözümde kararmıştı ve korunydm titizlikle hemde. Hamile kalan akrblra falan gülerdm tadını çıkartın çocuk falan dusunmeyin ben artık hiç dusunmym kendime hayatıma bakcm keyfini çıkarcm diye öyle büyük konuşa konuşa korunarak hamile kaldm. Reglım 6 gün gecikti ben normal dedm ecnznye oğlumun ilaçlarını almya gitim gelmişken bir test alim dedim yoktur ama yinede içimi rahatlım dedim testi yaptım gibi çift çizgi çıktı ben de döndüm teste baktım tek çizgi diye yine önüme baktım anam bı baktim direk çift çizgi çıktı ve hıçkıra hıçkıra ağladm halada hamile oldgmu kabulenmym nasıl oldu da hamile kaldm diye duusnmym işte Allah'ın
Taktiri ☺️☺️☺️ Rabbim olmayan isteyen herkese hayırlı sağlıklı evlatlar nasıp etsin 🙏🙏❤️
Eşimin bana bi lafı vardır, sen hayal kurarsın kader sana güler diye gerçekten öyle istemezsin olur istersin olmaz birşey birşeye sebeb olup imtihan oluyoruz değil mi ? Rabbim ne güzellikler veriyor rabbim sağ Salim kucağına aldırmayı nasip etsin gülüm. Kaç haftalıksın ? Şimdi 🌸

Mirnaz

Kayıtlı Üye
rank
Eşimin bana bi lafı vardır, sen hayal kurarsın kader sana güler diye gerçekten öyle istemezsin olur istersin olmaz birşey birşeye sebeb olup imtihan oluyoruz değil mi ? Rabbim ne güzellikler veriyor rabbim sağ Salim kucağına aldırmayı nasip etsin gülüm. Kaç haftalıksın ? Şimdi 🌸
Saol Allah razı olsun balım 13 haftalık oldum canım sen ?

Tüm sayfalar yüklendi.