En iyi mama

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde S♥️E💙 tarafından oluşturulan En iyi mama başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,221 kez görüntülenmiş, 7 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı En iyi mama
Konbuyu başlatan S♥️E💙
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan S♥️E💙

S♥️E💙

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar hastane cantasına mama koymak istiyorum ne olur ne olmaz diye sütüm gelene kadar içirmek için sizce en iyi mama hangisi daha önce hiç mama almadım

E

Ecebs

Guest
Sütünüz gelene kadar mama verme fikrinden lütfen kurtulun. Sütünüz gelir. Bir kere mama içen çocuk anne sütüne zor dönüyor.

👧

👧azra👦musa

Guest
ilk gebelik mi eger oyleyse emzirmeyi dene elinden geldigi kadar mama olursa yaninda ona guvenirsin dogru durust emziremezsin bnm ilk gebeligim de goguslerim cok kotu oldu mama almak dusuncesi aklimdan dahi gecmedi devam ettim butun aciya ragmen ama sonunda bebekte emdi bende emzirebildim bizim icin cok zor bir surecti eger mama olsaydi elimde kesin verirdim ama emzirmeyi birakirdim karar sizin

Fadimana

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar hastane cantasına mama koymak istiyorum ne olur ne olmaz diye sütüm gelene kadar içirmek için sizce en iyi mama hangisi daha önce hiç mama almadım
Sma ve bebelac kullandım ama alışınca bırakmıyor emzirmeye gayret et emmez ise şırınga ile ver ben çok zorlandım mama almakta çocuğumun gelişiminde aptamil önermemm çünkü çok gaz ve sancı yapıyor bebeğe

M

Melikearsln

Guest
Bnce gerek yok mamaya sutun olmazsa hastane veriyo zaten mamayi siringayla ver sakın biberon kullnma yoksa memeyi almaz bnden sana tavsiye yasamis biri olarak

S♥️E💙

Kayıtlı Üye
rank
2 hamılelıgım bu ilk de emzırdım hastaneden mama almamızı soyledırler o zaman aptamıl almıstım emdi sonra mama verdiler sut gelene kadar ama sarılık oldu hastanede yattı sagıp goturdum ama daha cok mamayla sarılıgı atlattı sonra eve gelince emzırdım hep mama vermedim bundada emzırıp hemen arkasına az az mama vermek istiyorum sarılık olmaması İcin o yuzden alacam yoksa mama ıcırmeyı hıc ıstemıyorum

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar