Epidural normal doğum yapan varmı bakarmisiniz lutfen

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Sevda Mustafa tarafından oluşturulan Epidural normal doğum yapan varmı bakarmisiniz lutfen başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,401 kez görüntülenmiş, 13 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Epidural normal doğum yapan varmı bakarmisiniz lutfen
Konbuyu başlatan Sevda Mustafa
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan حببتى❤️

Duygu1990

Kayıtlı Üye
rank
Canım merhaba benim ilk dogumum epudural normal dogum olmustu. Epudural sancıyı direk kesiyor ama açılman olmaya devam ediyor. Suni de taksalar sancı hissetmıyorsun.ilk dogumum öyle kolay olmustu. Ama dogum anı zor bebeğin cıktıgını falan hissediyorsun. 2 hafta önce 2.bebeğimi normal dogum yaptım. Bebeğim gelmıstı zaten doktorum 2 3 saat icinde dogurursun demistı. Öyle olunca epudural almadım suni verdiler ama geberdim iliklerime kadar acıyı hissettim cok fena bisey ama 3 saat icinde dogum yaptım 2.dogumum daha zor oldu. İlkinde epuridal oldugu İcin cok yıpranmamıstım.
Ben iki defa normal doğum yaptım 3 çocuğum tersti sezeryan oldum normal doğum iyi sezeryan zor asla mecbur kalinmadikca sezeryan olmayın derim

Seçilllllll

Kayıtlı Üye
rank
Peki sizde bel ağrısı kalıcı oldumu öyle bir rahatsizliginiz varmı bazı epidural olanlar iki dakika ayakta iş yapamiyorum bel ağrısı hastalığı edindim vs şeyler diyorlar ne yapacağımı şaşırdım herkez bişey diyor çok korkuyorum normal doğumdan 😓
Hayır canım bende ne bel agrısı ne bas agrısı hic bisey olmadı her kafadan cıkan lafa bakma bünyeden bünyeye degısır Bana agrı yapmamıs olması bi başkasına da yapmayacak anlamına gelmez. Doğum sancısı çekmek cok zor 2.dogumum da doktorum kolay olur dediği İcin epudural almadım. Kendi sancım da yoktu 3 saat suni verdiler cok zor bisey sancıdan kıvrandım epuridal verin dicektim ama o sıra dogum başladı gerek kalmadı. İlk dogumum da böyle sancı cekseydım 2. Ye kesinlikle cesaret edemezdim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ben iki defa normal doğum yaptım 3 çocuğum tersti sezeryan oldum normal doğum iyi sezeryan zor asla mecbur kalinmadikca sezeryan olmayın derim
Aynen canım kesinlikle normal dogum gibisi var mı
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Aynen canım kesinlikle normal dogum gibisi var mı

حببتى❤️

Kayıtlı Üye
rank
Yüzde yüz katiliyirum bnmde ilk dogumum normaldi ikincisinde aynı şekilde tersti bebeğim mecbur sezeryan oldum sezeryan berbat ya vllahi keşke normal dogurabilseydim de. Suni sanciyada razı olurdum. Ama kısmet. Çok şükür. Bebeğime sağlıkla kavustum

Tüm sayfalar yüklendi.