Erkek bebege hamile kalmak çin naptınız?

• Konbuyu başlatan Beyaze
  • Toplam 79 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Beyaze tarafından oluşturulan Erkek bebege hamile kalmak çin naptınız? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 6,471 kez görüntülenmiş, 79 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Erkek bebege hamile kalmak çin naptınız?
Konbuyu başlatan Beyaze
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Cccc
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Anne Adayı

Kayıtlı Üye
rank
İstemek ayrı kuşum ama böyle bi mantık qerektirecek soru sormak için çok baskıda olmak qerekiyor. Benim ablam 3 tane kızı wardi ilkinden sonraki doqurduklarni hep erkek diye düşündü rabbim kz werdi 4duncu kaza kurşunu erkek oldu altın bulmuş qibi sewindi. Simdi deli qibi her fırsatta oqlunu paylaşıyor. Oqlum oldu diye okadar sewindiki olmadik sebeplerden annemle tartisti biz annemi tuttuk diye annemi babami beni ablami hayatindan sildi. Oqlum Olsun diyede adak adadı. Yani cewremde war. Benimde bi oqlum war 4 yasinda 2 aylik kizim war duayla niyet ettim cok sukur iki istediqmde qönlüme qöre oldu.
iki ewladıda istemek bence bi annenin hakkı ama oqlan die deliren için diom ben.. Ki adak adayan en yakının ablanmış yani burayada soru soran olur Die diom

Mervegüll

Kayıtlı Üye
rank
Yazacak bir şey bulamadım cidden hamile kalabildiğine şükretmen lazım Ken sen cinsiyet derdine düşmüşsun . O kadar kadın hamile kalmak için uğraşıyor düşün benim çevremde bile var insanlar evladım olsun kız erkek farketmez diyor ona rağmen rabbim vermeyince vermiyor ama. Yinede rabbim gönlünden geçeni Sağ Salim kucağına versin.
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Sağ salim kucağına al canım inşallah miniğini cinsiyeti belli mi
Kizim olucak 🥰

Zanazarina

Kayıtlı Üye
rank
Canım ben hamileyken 40 günlük olmadan hocaya gidip bi duası varmıs onu okuyotuyorsun erkek oluyormus die duydum. burda bi çok kişi yaptırdı böle. Ama tabi allah dilerse olur hersey o ne verirse kabul edin bi sürü cocugu olmayanlar var kız erkek farketmez yeterki saglıklı olsun. Rabbim dilediğini hatırla verir insallah

Allah aşkınıza böyle saçma şeylerle milleti de alet etmeyiniz ne hocaymış o öyle nefesi ne kadar kuvvetliymiş Allahın verdiğini hangi güç değiştirir bunu kuran okumuş bi imamin daha çok bilmesi gerekirken. Müslüman olmayan insanlar bile böyle putperest sözlere inanmaz. Benim eşimin halası Kanada da yaşıyor ve müslüman olmayan bi doğum doktoruna gitmiş cinsiyetle alakalı böyle sorular sormus adam bile estafullah demiş yani kaldi ki bizim müslümanlar tövbe yarabbim 😑

Son düzenleme:
Ö

Önem

Guest
Erkek bebege hamile kalmak için neler yapılabilir
Hacet namazı kıl. Hayırlı sağlıklı bir erkek bebek için dua et.Rabbim inşallah gönlüne göre versin. Maalesef bizim oralarda erkek çocuk olmuyor diye kadın dışlanır. Psikolojik ve fiziksel şiddete uğrar. Ama kız evlat bence daha hayırlı.
Yaşadıklarını bilemem.Oğlu olmuyor diye aklından olan, olunca da onunla imtihan olan çok insan var. Çevre baskısı, kadın ola er doğura, bize bir erkek evlat veremedin diyen kötü çevre...... Hayırlısını iste. Evladın olduğuna şükret kız erkek farketmez. Çocuğu olamayan milyonlar var. Hayat zaten zor. Dua et Rabbim hayırlısı ile nasip etsin

Ciçiş örgüler

Kayıtlı Üye
rank

Allah aşkınıza böyle saçma şeylerle milleti de alet etmeyiniz ne hocaymış o öyle nefesi ne kadar kuvvetliymiş Allahın verdiğini hangi güç değiştirir bunu kuran okumuş bi imamin daha çok bilmesi gerekirken. Müslüman olmayan insanlar bile böyle putperest sözlere inanmaz. Benim eşimin halası Kanada da yaşıyor ve müslüman olmayan bi doğum doktoruna gitmiş cinsiyetle alakalı böyle sorular sormus adam bile estafullah demiş yani kaldi ki bizim müslümanlar tövbe yarabbim 😑
Zaten bende gidip öle yaptırsın demedim sen bosuna yorum yapıyorsun. Ben böle duydum ama hersey allahın kudretinde yazdım ii oku yorumumu ondan sonra yargıla. Yani eger böle seyler duymussa da herseyin allahın elinde oldugunu vurgulamaya calıstım. Hem bi kişi daha yazmıstı duası var bunun falan die ona neden yazmıyonuz da bana yorum yapıyonuz direkt. Hani yani diyorum bi kaç kişi daha var böle bnm yorumuma anlayıp dinlemeden direkt dalan ve de sinir bozan bilerek mi yapıyonuz allah askına ilginçsiniz...

Seydaysr

Kayıtlı Üye
rank
Erkek bebege hamile kalmak için neler yapılabilir
Boyle bişey mi var ya cahil misiniz insanlar evlat sahibi olabilmek için servet döküyor kredi çekip ev araba satıp kendilerini parçalıyor. Yani kaçıncı yüzyıldayiz kendinize gelin ya erkek bebek ne demek yani Allah hayırlı sağlıklı evlat versin diye dua et. Bide akıl fikir iste Allah'tan.

C

Cccc

Guest
Herkes kadina sert çıkışıyor neden böyle yapıyorsunuz. Sormuş oda biliyor allahtan gelir erkekte kızda. Duası var kuzum allaha dua et namazlarini kıl adını muhammed koyucam de .hatim indir her namazın sonunda dua et.allah verir dua et kulum diyor.neden anlamiyo bu insanlar demekki kadının baskı var kaynanası eşi veya eltisi toplumumuz böyle erkek soy ad taşıyor ya erkek diye diretiyor. Böyle bi milletiz.yargilamaniz gereken bu kadındeyil toplum .

Tüm sayfalar yüklendi.
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Son mesajlar