Erkek bebege hamile kalmak çin naptınız?

• Konbuyu başlatan Beyaze
  • Toplam 79 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Beyaze tarafından oluşturulan Erkek bebege hamile kalmak çin naptınız? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 6,460 kez görüntülenmiş, 79 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Erkek bebege hamile kalmak çin naptınız?
Konbuyu başlatan Beyaze
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Cccc
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Nisa16

Kayıtlı Üye
rank
Benim bildim kadarıyla biduasi varmış erkek yada kız isteyenler için diye duydum ama bilemiyorum sonucta verecek olan Allah kurban olduğum Allah neyi verirsem razı yim benimde 2 oglum oldu sonra 3 cuye hamile kaldı oda kızmış Allah gönlüme göre verdi ama tabiki once sağlıkli olması ve hayırlı bir evlat olmasi🙏🙏

Mervegüll

Kayıtlı Üye
rank
Bant nasıl bsy ilk defa duydum
Nasil oluşuyor bende bilmiyorum doktora kesesi kendini onarirken oluşmuş dedi 3 tane vardi eline ayagina dolandimi elini ayagini kopariyor dudagini kulagini kesebiliyor boynuna dolandimi boynu kesilebiliyor doktor sabirla beklicez bundan sonra demisti detaylı ultrason da gorduler ondan sonra haftada bir kontrole gidiyordum hep oğlum da cok hareket etmiyordu sukur ki hic bir yerinde hirsey yok doktor bile sasirmisti dogdugunda

Nasil oluşuyor bende bilmiyorum doktora kesesi kendini onarirken oluşmuş dedi 3 tane vardi eline ayagina dolandimi elini ayagini kopariyor dudagini kulagini kesebiliyor boynuna dolandimi boynu kesilebiliyor doktor sabirla beklicez bundan sonra demisti detaylı ultrason da gorduler ondan sonra haftada bir kontrole gidiyordum hep oğlum da cok hareket etmiyordu sukur ki hic bir yerinde hirsey yok doktor bile sasirmisti dogdugunda
Çok şükür canım ya Rabbim korumş😊

Zeynep41

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar coqunuz haklı yorum yapmışsınz arkadaş cahilce soru sormuş sizlere katılıyorum ama kadın bakiyim hanqi psikolojide ne tür küçümseme asaqlama altında walla aklma direk bu qeldi. Dalqa qecmek hiç olmams sanki kusura bakmayın
Benimde öyle direk aşağılamak için bir sürü yorum var üzüldüm bu duruma

Tuuu

Kayıtlı Üye
rank
Erkek bebege hamile kalmak için neler yapılabilir
Y kromozomunun x kromozoma gore daha cabuk öldüğü ,daha yavas oldugu bilimsel olarak kanitlanmis..doktorlarin bu istek yonunde tavsiyeleri allah nasip ederse yumurtlama gunune elinizden geldiginizce denk getirmenizdir ve meniyi yuzeysel degil daha derinlere birakmaktir demisler.. erkegin tabi ki genetik yatkinligininda bu konuda cok onemli oldugunu belirtmisler.. sonucta cinsiyeti belirleyici olan baba oldugu icin.. arastirmadim bilmiyorum ama belki tup bebek merkezleri gibi yerlerdede yardimci oluyor olabilirler.. orada doktor ebeveyinlere istedikleri cinsiyetin ne oldugunu sorduklarini okumustum.. tabi bir rahatsizlik soz konusu degilse belki sadece cinsiyet icin yardimci olmuyorda olabilirler.. herseyden once allahin elinde oldugunu bildigini dusunuyorum.. geriye kalan tum bilgi ve denemeler bizim insani isteklerimizden ileri geliyor..rabbim hayirli bir sekilde gonlune gore versin.. toplumuda kafana takma , cahil insan baskisi cok olur bizim toplumumuzda.. tabi ki kisisel icgudusel bir isteginde olabilir.. insaniz sonucta, sempati kurdugumuz seyler degisiklik gosterebilir.. rabbim isteyen herkese nasip etsin, hassas bir konu..

Nur36

Kayıtlı Üye
rank
Aynen canım benimde 3.de kız geliyor kaynanamlar iki eltiyiz ikimizin de kızları var kaynanamlar iki gelin aldım soyum kurudu deyip duruyor umursamıyorum cahil insanlar sonuçta bilinçli olsalar dı cinsiyeti kadınların değilde erkeklerle alakalı bir durum olduğunu anlarlardı heralde hatta bana ilk aylarımda doktora git erkek olması için ne yapılabilir falan demişti ne gülmüştüm ben de sen doktora oğlunu götür Sperm lerine baktır hangi kromozomu fazla demiştim zaten cinsiyetin yine kız olduğunu öğrendi bir daha da aramadi sormadi çokda umurumda değil şehir hastanesine gidiyorum canım ben oradaki çocukları gördükçe rabbime sükrediyorum sağlıklı evlat nasip etsin diye
Kizz deseydin ya cinsiyet erkeğe bağlı diye önce Allah sonra koca cinsiyeti kromozom belirliyor tıpa göre kadın da sadece X kromozomu varken erkekte Y ve X kromozomu var X ile Y birleşirse erkek X .X birleşirse kız bebektir

Tüm sayfalar yüklendi.
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Son mesajlar