Erkek bebege hamile kalmak çin naptınız?

• Konbuyu başlatan Beyaze
  • Toplam 79 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Beyaze tarafından oluşturulan Erkek bebege hamile kalmak çin naptınız? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 6,471 kez görüntülenmiş, 79 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Erkek bebege hamile kalmak çin naptınız?
Konbuyu başlatan Beyaze
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Cccc
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Mervegüll

Kayıtlı Üye
rank
Birde şunu hatırlatayım bugün erkek bebek için paylaşım yazan çok olmuş dünyanın kanayan yarası translık diye bir şey var

Allah sağlıklı evlatlar nasip etsin benim ablamında 13 yıldır olmuyor başkada var çevrede halakızım 5kez tüp bebek yaptılar tutmadı şimdi boşandılar 7 8 yıllık evliydi sanırsam bende 30 yaşımdayım gecen sene evlendim bebeğim olacak ve sağlıklı görünüyor banada isim yada cinsiyet soruyorlar benim için önemli olan sağlıklı olması ve doğal bir doğum yapmak kesedeki bant ne oldu sonra bizim birinede demişler bant nereye gelirse orası gelişmez diye dualar etmiş falan sağlıklı doğmuş
Cok şükür 3 tane bant vardi kesesinde gece gündüz dualar ediyordum hic bir yerine degmedi

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Erkek bebege hamile kalmak için neler yapılabilir
Yazacak bir şey bulamadım cidden hamile kalabildiğine şükretmen lazım Ken sen cinsiyet derdine düşmüşsun . O kadar kadın hamile kalmak için uğraşıyor düşün benim çevremde bile var insanlar evladım olsun kız erkek farketmez diyor ona rağmen rabbim vermeyince vermiyor ama. Yinede rabbim gönlünden geçeni Sağ Salim kucağına versin.
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Cok şükür 3 tane bant vardi kesesinde gece gündüz dualar ediyordum hic bir yerine degmedi
Sağ salim kucağına al canım inşallah miniğini cinsiyeti belli mi

Mamı Sibel

Kayıtlı Üye
rank
Aynen canım benimde 3.de kız geliyor kaynanamlar iki eltiyiz ikimizin de kızları var kaynanamlar iki gelin aldım soyum kurudu deyip duruyor umursamıyorum cahil insanlar sonuçta bilinçli olsalar dı cinsiyeti kadınların değilde erkeklerle alakalı bir durum olduğunu anlarlardı heralde hatta bana ilk aylarımda doktora git erkek olması için ne yapılabilir falan demişti ne gülmüştüm ben de sen doktora oğlunu götür Sperm lerine baktır hangi kromozomu fazla demiştim zaten cinsiyetin yine kız olduğunu öğrendi bir daha da aramadi sormadi çokda umurumda değil şehir hastanesine gidiyorum canım ben oradaki çocukları gördükçe rabbime sükrediyorum sağlıklı evlat nasip etsin diye
Kız ç7cugu daha güzel valla bir kızım var dünya servetim

Asli06

Kayıtlı Üye
rank
Bu toplumsal bir yara erkeği olana kız dayatması kızı olana da erkek aslında 2 kız birbirine arkadaş 2 erkek te birbirine dost geçinip gidiyorlar önemli olan hayırlı sağlıklı olmaları. Benimde 3.erkek geliyor kız olmadı diye herkes bi triplerde sanki bzim elimizde😄
Aynen ben de 3.erkek diyorum burun kiviriyorlar neyse hayırlısı diyorlar.Bu toplum baskısı bizi etkiliyor. Sanki elimizde olan bir şey..

Tüm sayfalar yüklendi.
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Son mesajlar