Erkek bebek bekleyenler

• Konbuyu başlatan İsimsiz
  • Toplam 58 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde İsimsiz tarafından oluşturulan Erkek bebek bekleyenler başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,865 kez görüntülenmiş, 58 yorum ve 8 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Erkek bebek bekleyenler
Konbuyu başlatan İsimsiz
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asra

Sümeyraaa🤍

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaşlar Allah bağışlasın benim 2 tane oğlum var, biri 5 diğeri 4 yaşında.. şuan 36 haftalık hamileyim, birde kızımız olsun dedik ama nasipte oğlan varmış Allah sağlıklı hayırlı evlat etsin. Hamileliğimin başından beri eşimin ailesi hamileliğinde ilgili bir kere olsun birşey sormadılar hani nasıl bebek iyi mi doktora gittiniz mi falan diye.. şimdi de son 3-4 keredir kayinvalidemle ne zaman konuşsak keşke kız olsaydı diyor her konuşmamızda ve bu beni çok incitiyor. Belki kötü niyetli söylemiyor ama ben kırılıyorum evladın kızı erkeği olur mu hiç hepsi bir, bugün yine dedi kız evlat daha hayırlı daha başka halbuki kendininde oğulları hepsi hayırlı ararlar sorarlar .. varmı benim gibi aranızda 😔😔
kız dogurursun erkek isterler erkek dogurursun kız isterler herşey onların isteklerine bağlı sanki bizim elimizde seçim yapmak Allah ıslah etsin böylelerini

Sona

Kayıtlı Üye
rank
Seni çok iyi anla
Arkadaşlar Allah bağışlasın benim 2 tane oğlum var, biri 5 diğeri 4 yaşında.. şuan 36 haftalık hamileyim, birde kızımız olsun dedik ama nasipte oğlan varmış Allah sağlıklı hayırlı evlat etsin. Hamileliğimin başından beri eşimin ailesi hamileliğinde ilgili bir kere olsun birşey sormadılar hani nasıl bebek iyi mi doktora gittiniz mi falan diye.. şimdi de son 3-4 keredir kayinvalidemle ne zaman konuşsak keşke kız olsaydı diyor her konuşmamızda ve bu beni çok incitiyor. Belki kötü niyetli söylemiyor ama ben kırılıyorum evladın kızı erkeği olur mu hiç hepsi bir, bugün yine dedi kız evlat daha hayırlı daha başka halbuki kendininde oğulları hepsi hayırlı ararlar sorarlar .. varmı benim gibi aranızda 😔

Arkadaşlar Allah bağışlasın benim 2 tane oğlum var, biri 5 diğeri 4 yaşında.. şuan 36 haftalık hamileyim, birde kızımız olsun dedik ama nasipte oğlan varmış Allah sağlıklı hayırlı evlat etsin. Hamileliğimin başından beri eşimin ailesi hamileliğinde ilgili bir kere olsun birşey sormadılar hani nasıl bebek iyi mi doktora gittiniz mi falan diye.. şimdi de son 3-4 keredir kayinvalidemle ne zaman konuşsak keşke kız olsaydı diyor her konuşmamızda ve bu beni çok incitiyor. Belki kötü niyetli söylemiyor ama ben kırılıyorum evladın kızı erkeği olur mu hiç hepsi bir, bugün yine dedi kız evlat daha hayırlı daha başka halbuki kendininde oğulları hepsi hayırlı ararlar sorarlar .. varmı benim gibi aranızda 😔😔
Seni çok güzel anlarim canim iki qizim var hamileyim kaynanam cevremdekiler herkes erkek bebek diyor bende uzuluyorum belki kiz bebek cocun benim için qiz veya erkek farketmez salikli olsun yeter Allah isdediyimizi versin hepimize

Hilal:)

Kayıtlı Üye
rank
Benim ilk hamileliğim. Kayinvalidemler erkek bebek haberi alınca mutlu oldular:) bna bisi demediler ama bi kız bekliyorlardı sanırm :) ama ben şöyle düşünüyorum devrimiz ataerkillikten uzaklaşmış erkek evlat diye tutturan neslin yerini sağlıklı olsun da cinsiyet fark etmez anlayışı almış:) o yüzden bn mutlu oluyorum :) kimin ne istediğinin bir önemi yok yeter ki hayırlı evlat olsun :) her bebek sevilir çünkü :) seni aramamalarını da çok önemseme onlar haber alıyorlardır bnce :)

Sukran Rabia

Kayıtlı Üye
rank
Var ben 4 .cu kızım oldu bir haftalıyiz kizimla bana da dediler kaynanam goruncelerim 4cu yu getir erkek olur dediler hamile kal dediler erkek olsun dediler bende uydum 4cude kiz oldu hamilelikte kaynanam erkek bebehin olacak diyordu bende maalesef kızım daha olacak ultrasonda belli dedim rüya görmüşüm yok erkek olur ultrason yanılır dedi ama gerçekten insan erkek kız ayrımı yapanlar var ya çok sinir oluyorum deli oluyorum benim elimde olan bisey değil ki Rabbım cinsiyeti veriyor erkek kızı kim istemez ki 2 meyveden olsun evlat ama yeterki hayirli sağlıklı evlat olsun demezler ben hep derim hayirli sağlıklı evlat olsun vallahi psikolojim bozuldu ya kaynanam eltimin ilk oğlu oldu nasıl seviniyordu benim kizlarima karşı hiç sevinmedi hep der kurban ol bana der insan kiz torununa öyle der mi bu da senin torunun kiz erkek ne fark eder bende derim sen kurban ol benim kızlarıma çok şükür sağlıklılar insanın böyle kötü cahil kaynanalar çok var kaynnamn da 4 kızı 4 oğlu var sanki bir tek ben kiz getirmişim gibi konusuyor oğullarını benim yanımda kıskançlık yaptırmaya çalışıyor yani size diyeceğim kadınlar sizin oğullarıniz var kızınız olsun diye söylerler benimkilerde erkek olsun diye bana söylerler bende çok üzülüyorum Allaha havale ettim bizler imtihan ediliyoruz gerçekten 😞😓

2 prenses1prens annesi

Kayıtlı Üye
rank
Canım benimde ilk iki kızım oldu bizim kiler de oğlan meraklısı banada keşke birde oğlun olsa yeter dediler nasibim de de varmış birde oğlum oldu sana bişey diyeyim eğer nasibin de varsa Bir gün kızın da olur tabi öncelik sağlık benim amcamın iki oğlu var aradan 14 yıl sonra bide kızı oldu Rabbim verdi nasibin de de varmış Rabbim gönülden geçen i hakkında hayırlısını versin

YeCen

Kayıtlı Üye
rank
Kendide kiz bu ne yaman çelişki 🤣
Onunda üç tane oğlu olmuş hiç kızı yok kızı kötü birşey sanıyor herhalde anlamıyorum ki onun mantığını hamile olduğumu soyledigim zaman hemen başlıyorlar adı Ali olsun veli olsun yok bilmem ne dogsunda severiz tosunumuzu sanki karnımın icine erkek bebek koymuşlar gibi konuşuyorlar

Azranurun annesi

Kayıtlı Üye
rank
Onunda üç tane oğlu olmuş hiç kızı yok kızı kötü birşey sanıyor herhalde anlamıyorum ki onun mantığını hamile olduğumu soyledigim zaman hemen başlıyorlar adı Ali olsun veli olsun yok bilmem ne dogsunda severiz tosunumuzu sanki karnımın icine erkek bebek koymuşlar gibi konuşuyorlar
Allah hayırlı evlat versin artık devir zor evlat yetiştirmek sağlıklı hayırlı evlat olsun kız erkek Allah in taktiri

Asra

Kayıtlı Üye
rank
Bu insanlar neden memnuniyetsiz ya herşeyden kızın olsaydı keşke erkek olsaydı derler ya takma cnm sağlık en önemlisi insanlar evladına sağlık arıyor o hastane bu hastane rabbim sağlıklı evlat versin önce

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar