Erkek bebek bekleyenler

• Konbuyu başlatan İsimsiz
  • Toplam 58 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde İsimsiz tarafından oluşturulan Erkek bebek bekleyenler başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,933 kez görüntülenmiş, 58 yorum ve 8 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Erkek bebek bekleyenler
Konbuyu başlatan İsimsiz
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asra

YeCen

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaşlar Allah bağışlasın benim 2 tane oğlum var, biri 5 diğeri 4 yaşında.. şuan 36 haftalık hamileyim, birde kızımız olsun dedik ama nasipte oğlan varmış Allah sağlıklı hayırlı evlat etsin. Hamileliğimin başından beri eşimin ailesi hamileliğinde ilgili bir kere olsun birşey sormadılar hani nasıl bebek iyi mi doktora gittiniz mi falan diye.. şimdi de son 3-4 keredir kayinvalidemle ne zaman konuşsak keşke kız olsaydı diyor her konuşmamızda ve bu beni çok incitiyor. Belki kötü niyetli söylemiyor ama ben kırılıyorum evladın kızı erkeği olur mu hiç hepsi bir, bugün yine dedi kız evlat daha hayırlı daha başka halbuki kendininde oğulları hepsi hayırlı ararlar sorarlar .. varmı benim gibi aranızda 😔😔
Benim kaynanada aynı. Benim bitane kızım var şimdi ikinciye hamileyim o da erkek olacak inşallah hastanede tepkilerine bakmak için buda kızmış dedim nasıl morali bozuldu sürekli bana inşallah seninde oğlun olur diyordu şimdi eltimde hamile aramızda iki ay var onun cinsiyeti belli değil ilk çocuğu erkekti yine erkek olursa oğlanları çiftler kız olursa da bi kızı bi oğlu olur ne güzel diyor oğlan cogalirsa sıkıntı değilde kız çok olursa kötü bi durum sanki kimi ne ilgilendirir benim çocuğumun cinsiyeti bunların zihniyetini anlamıyorum

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Arkadaşlar Allah bağışlasın benim 2 tane oğlum var, biri 5 diğeri 4 yaşında.. şuan 36 haftalık hamileyim, birde kızımız olsun dedik ama nasipte oğlan varmış Allah sağlıklı hayırlı evlat etsin. Hamileliğimin başından beri eşimin ailesi hamileliğinde ilgili bir kere olsun birşey sormadılar hani nasıl bebek iyi mi doktora gittiniz mi falan diye.. şimdi de son 3-4 keredir kayinvalidemle ne zaman konuşsak keşke kız olsaydı diyor her konuşmamızda ve bu beni çok incitiyor. Belki kötü niyetli söylemiyor ama ben kırılıyorum evladın kızı erkeği olur mu hiç hepsi bir, bugün yine dedi kız evlat daha hayırlı daha başka halbuki kendininde oğulları hepsi hayırlı ararlar sorarlar .. varmı benim gibi aranızda 😔😔
Kuzum kafaya takma boşver Allah böyle nasip etmiş morelini bozmaktan başka bişey deil kaynananin yaptığı

Azranurun annesi

Kayıtlı Üye
rank
Benim kaynanada aynı. Benim bitane kızım var şimdi ikinciye hamileyim o da erkek olacak inşallah hastanede tepkilerine bakmak için buda kızmış dedim nasıl morali bozuldu sürekli bana inşallah seninde oğlun olur diyordu şimdi eltimde hamile aramızda iki ay var onun cinsiyeti belli değil ilk çocuğu erkekti yine erkek olursa oğlanları çiftler kız olursa da bi kızı bi oğlu olur ne güzel diyor oğlan cogalirsa sıkıntı değilde kız çok olursa kötü bi durum sanki kimi ne ilgilendirir benim çocuğumun cinsiyeti bunların zihniyetini anlamıyorum
Kendide kiz bu ne yaman çelişki 🤣

Gülü20

Kayıtlı Üye
rank
Canım senin iki tana kızın olub karnlndakı da kız olsa o zamanda niye erkek olmuyor diye konuşrdu kafana takma vallah insanlara ne olsa yaranmak mümkün deyil😏

Özlemözkn08

Kayıtlı Üye
rank
Bende 3 kez hamile.kaldm 3üde erkek hic kiz tutturamadim aksine sevindiler tabiki kiz cocuk hayirlidir ama nasip isi bunlar naspte ne varsa o olur cnm hem nie takiyosun ya bos seyleri

Emine kilic

Kayıtlı Üye
rank
Malesef bu elimiz değil benim de 2 kız var 3 hamileyim

Malesef bu bizim elimiz değil 2 kizim var 22 haftalik 3 Kizima hamileyim kayın validem çok baskı yaptı keşke bu erkek olsay diye konuşmasan olmuyor görüşmesen olmuyor beni çok üzdüler hakkımı asla helal etmiyorum allaha havale ediyorum
Şuan benimde 2 kızım var 16 haftalık hamielyim ve cinsiyeti ogranmaeye korkuyorum bilmesem daha iyi gibi ama nedense kız hissediyorum belirtilerin ikisi gibi değil ama hep korktuğum için mi toplum baskısından nefret ediyorum

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Şuan benimde 2 kızım var 16 haftalık hamielyim ve cinsiyeti ogranmaeye korkuyorum bilmesem daha iyi gibi ama nedense kız hissediyorum belirtilerin ikisi gibi değil ama hep korktuğum için mi toplum baskısından nefret ediyorum
Rabbim sağlıklı versin de kuzum toplumun canı cehenneme. Rabbim belirliyor cinsiyeti elimizden bir şey gelmez insanlar cahil laf anlatamazsın sadece sağliıksını dile rabbim gönlünden geçeni sağ salim nasip etsin inşallah

Emine kilic

Kayıtlı Üye
rank
Rabbim sağlıklı versin de kuzum toplumun canı cehenneme. Rabbim belirliyor cinsiyeti elimizden bir şey gelmez insanlar cahil laf anlatamazsın sadece sağliıksını dile rabbim gönlünden geçeni sağ salim nasip etsin inşallah
Saol cnm amin tabi öncelik şuanda sağlıklı hayırlı evlat ❤️ ama eltilerin savaşı kaynana baskısı ay inşallh erkketir falan demeler gorumceler normalde kimseyi takmam ama insanın psikolojisini bozuyorlar resmen

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Saol cnm amin tabi öncelik şuanda sağlıklı hayırlı evlat ❤️ ama eltilerin savaşı kaynana baskısı ay inşallh erkketir falan demeler gorumceler normalde kimseyi takmam ama insanın psikolojisini bozuyorlar resmen
Rabbim belki şimdi değil ama ileride bu cinsiyet ayrımı yapmalarını sorar hepsinden çok erkek istiyorlarsa kendileri doğursunlar balım kimseyi takma maşallah ne güzel 3 tane kız çocuğu herkese nasip olmaz 😍😍

Tüm sayfalar yüklendi.